Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Всі з надією чекаємо миру в Україні

23.06.2018 10:13:29

Відбулася зустріч волонтерів Пятихатського району із земляком, командиром роти 42 – го окремого мотопіхотного батальйону, позивний - «Барс».

Волонтери Пятихатщини часто заїзджали в район Пісків, Донецького аеропорту, де був розміщений батальйон. На прохання бійців, завозили продукти харчування, маскувальні сітки, спальні мішки, бензопили, оливу, електрогенератори, монтажну піну, поролонові матраси та багато іншого, вкрай необхідного для наших захисників на передовій.

Відбулася дружня розмова між командиром підрозділу «Барсом», депутатом Облради Гілалом Ісаєвим, Брусліком Г.В, Тітовим А.М., Пухальським В.В., Лубенець С.І., Стеф‘юк О., Циган В.В.  та військовим комісаром П»ятихатського районного військового комісаріату,  підполковником Гречухою В.М.

Присутні на зустрічі подякували  командиру підрозділу - позивний «Барс»-  за добрий бойовий досвід, сміливість. Адже на передовій він - з 2014 року і за період служби командиром 42- го окремого мотопіхотного батальйону тут не було жодної бойової втрати.

Зараз у відпустці, а потім - знову на передову. Волонтери передали подяку бійцям, побажали здоров`я. Вони, ризикуючи життям,  зберігають для нас мир. «Барс», в свою чергу, подякував волонтерам від імені бійців за підтримку та матеріальну допомогу. Всі з надією чекаємо миру в Україні!

 

430

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.