Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Дніпропетровській обласній раді відбулася тринадцята сесія облради VIІ скликання.

23.06.2018 10:35:39

Депутати – батьківщинівці напередодні сесії активно працювали у Постійних комісіях облради, тож уважно вивчили всі питання, внесені у порядок денний чергової сесії.

Відбулася тринадцята сесія  Дніпропетровської обласної ради VIІ скликання. Депутати – батьківщинівці напередодні сесії активно працювали у  Постійних комісіях облради, тож уважно вивчили всі питання, внесені у порядок денний чергової сесії. Фракція голосувала «за» щодо всіх питань.

На початку сесії депутати хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна – 22 червня в Україні - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Як прокоментувала голова фракції «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна, депутати прийняли багато необхідних для розвитку регіону рішень.

Перевиконання бюджету на 22% дозволило спрямувати  на інвестиційні проекти в області 581 020 000 грн. Направлені кошти, наприклад, на капітальний ремонт доріг у населених пунктах області – 79 337 000 грн, у тому числі коригування проектної документації на автомобільні дороги державного значення (Південний обхід ІІ черга м. Дніпро) – 1 200 000 грн.

Проголосовані і питання, що торкаються якості надання медичних послуг населенню. 20 000 000 грн. спрямовано на перезарядку  радіологічного обладнання в онкологічному диспансері, збільшено видатки на капітальний ремонт ліфта, автоматичної пожежної сигналізації нового хірургічного корпусу “Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова”, на реконструкцію  будівлі поліклініки під хірургічне відділення лікарні ім. Руднєва – 65 700 грн.

Більше 500 тисяч гривень спрямували на медикаменти та харчування під час реабілітації ветеранів та учасників АТО в «Солоному лимані». Ще 10 000 000 - на оплату послуг автобази швидкої допомоги в області.

Також бюджет враховує і допомогу громадам області : на  будівництво житлового будинку в сел. Слобожанське  виділили 29 900   млн грн.

Одне з важливих рішень сесії, за яке голосувала фракція «Батьківщина» - щодо підтримки  ініціативи  президента про  надання автокефалії українській церкві. Це рішення підписано керівниками всіх фракцій.

Також депутати продовжили програму, завдяки якій знову всі бажаючі зможуть безкоштовно відвідувати музей АТО.

Ще дванадцять захисників нашої держави, що добровільно пішли обороняти Україну від російської агресії, отримали статус учасників АТО. Їх прізвища оголосив під час сесії заступник голови облради Мгер Куюмчян.

 

 

 

516

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.