Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Книга - це духовний заповіт одного покоління іншому

05.07.2018 16:34:54

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв відвідав П‘ятихатську районну дитячу бібліотеку. Також депутат побував у П‘ятихатській центральній районній бібліотеці.

Книги – основа наших знань. Вони зберігають нашу історію, інформацію про діяльність людини, розвиток суспільства. Бібліотека – це не лише книгосховище, а сучасний науковий, інформаційний, культурно - освітній центр.

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв  відвідав П‘ятихатську районну дитячу бібліотеку. Він поспілкувався з маленькими читачами та подарував бібліотеці художню літературу. Це - книги відомих українських та зарубіжних письменників.

 Також депутат побував у П‘ятихатській центральній районній бібліотеці. Гілал Ісаєв поспілкувався з колективом та читачами,  на прохання яких подарував нові видання відомих українських та зарубіжних авторів.

Директор П’ятихатської центральної районної бібліотеки Наталія  Миколаївна Хузмієваподякувала депутату за турботу та щедрість, за поповнення  бібліотечних фондів художньою літературою.

- «Ми сьогодні отримали подарунок, - написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук бібліотекар Раїса Рибалова, - Як відомо, подарунки отримувати завжди приємно. А якщо це книги, то для бібліотеки – це приємно вдвічі.

Сьогодні депутат обласної ради Гілал Міргасанович Ісаєв зробив нашій бібліотеці великий подарунок – подарував книги. Більшість творів сучасних письменників, які пишуть для юнацької категорії. Наші юні читачі будуть дуже задоволені зустрітися з новими літературними героями книг, поринути у історичне минуле нашої країни, позмагатися на рицарських турнірах.

Ми висловлюємо велику подяку Ісаєву Г.М. за такий сюрприз. Ми вдячні за піклування про нашу бібліотеку і наших читачів.».

Такі подарунки створили гарний настрій усім співробітникам та користувачам бібліотек, які є центром культури.

Гілал Ісаєв побажав працівникам бібліотек подальших успіхів і натхнення у роботі. Він відмітив, що у бібліотеках створені гарні умови для роботи з книгами і зосередженої праці задля отримання знань. Тут відбуваються цікаві культурні заходи за участі різноманітних творчих колективів.

- Бібліотека — це місце, де народжується і зберігається наша духовність, наші культурні і наукові надбання, сказав Гілал Ісаєв під час зустрічі, -  І не просто зберігаються, а будучи відкритими для використання, надихають на творчість, підказують нові ідеї, підштовхують особистість до розвитку.

Це свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Книга - це духовний заповіт одного покоління іншому.

Незважаючи на розвиток інформаційно - комп’ютерного простору, люди активно цікавляться художньою літературою. Адже завдяки книзі є можливість навчитися самостійно міркувати та приймати відповідальні  рішення.

 

612

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.