Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Кам'янському, на житловому масиві Дніпробуд, встановлена нова зупинка

12.07.2018 23:55:12

У Кам'янському, на житловому масиві Дніпробуд, завдяки депутату Дніпропетровської обласної ради від ВО "Батьківщина" Олені Плахотнік була встановлена зупинка біля магазину "Славутич".

Раніше зупинка "Славутич" була абсолютно не облаштована, тут не було ні лавок, ні, навіть, навісу. Жителі Дніпробуду, які очікували тут маршрутні автобуси №1 і №10, змушені були стояти під палючим сонцем чи дощем.

З цією проблемою голова комітету мікрорайону Дніпробуд Наталія Сокіл звернулася до Олени Плахотник, і депутат облради обіцяла допомогти. Тепер мешканці Дніпробуду можуть очікувати свій транспорт у комфортних умовах.

"Це не перший випадок, коли Олена Олександрівна відгукується на прохання жителів нашого району. За її сприяння, на Дніпробуді був встановлений ​​дитячий майданчик, в одному з будинків у під'їзді замінені вікна. Вона неодноразово допомагала навчально-виховному комплексу № 26 та територіальному центру, які розташовані на нашому житловому масиві.

Тепер завдяки Олені Плахотнік у мешканців Дніпробуду з'явилася комфортна зупинка. Від імені всіх мешканців району я висловлюю подяку Олені Олександрівні за те, що вона завжди уважно ставиться до проблем дніпробудівців і допомагає нам у їх вирішенні ", - зазначила Наталія Сокіл.

592

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.