Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Нікополі відкрилася громадська приймальня окружної партійної організації ВО «Батьківщина»

14.07.2018 13:32:50

Вчора в Нікополі урочисто відкрили громадську приймальню окружної партійної організації ВО «Батьківщина».

Нова громадська приймальня розташована у зручному для мешканців місці, в центрі Нікополя за адресою: вул. Івана Богуна, 7.

          На відкриття приймальні завітали голова Дніпропетровської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна, керівник обласної громадської приймальні ВО «Батьківщина», помічник депутата обласної ради  Наталія Протасова, завідуюча відділом по роботі з депутатами всіх рівнів Дніпропетровської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», помічник депутата обласної ради Людмила Васіна,головаНікопольської районної організації ВО «Батьківщина» Сергій Осла, голова Нікопольської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Разін, голова Покровської міської організації ВО «Батьківщина» Юлія Гончаренко, депутати місцевих рад, активісти партії, підприємці міста.

    Приміщення нової громадської приймальні освятив ієромонах, військовий капелан, настоятель храма Петра Калнишевського Української православної церкви Київського патріархату отець Меркурій.

Також присутні разом помолилися за щасливе майбутнє України та за здоров’я її захисників, які зараз оберігають кордони нашої Батьківщини.

-         Ця нова приймальня – одна з кращих на Дніпропетровщині, - сказала Антоніна Ульяхіна, - бажаю однопартійцям плідної роботи у новому приміщенні, успішного вирішення проблем виборців та розвитку Нікопольщини. Адже цей регіон близький мені – саме тут розташований мій виборчий округ, як депутата обласної ради. Бажаю всім успіхів і здійснення планів.

-         У нашійгромадській приймальні, - розповідає керівникокружної партійної організації ВО «Батьківщина», відома у регіоні підприємець і громадський діяч Олександра Сотула, - ми чекаємо кожного мешканця Нікопольщини, кому потрібна допомога чи порада, хто опинився у скрутному життєвому положенні. У нас безкоштовно надається юридична допомога. І не просто консультації, а й, якщо у людини не вистачає коштів, наші юристи будуть безкоштовно супроводжувати у суді.

Приходьте до нас зі своїми ідеями і пропозиціями, приходьте просто поспілкуватися і порадити, що треба зробити, щоб життя нікопольчан, та й всіх українців, стало кращим.

Телефони громадської приймальні:

096 – 315- 51 – 81

066 – 713 – 44 – 20

Електронна адреса:

[email protected]

 

 

946

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.