Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Антоніна Ульяхіна: «Наші депутати контролюють якість проведення ремонтних робіт на своїх округах»

16.07.2018 17:59:47

Відбулося чергове засідання Постійної комісії обласної ради з питань соціально - економічного розвитку області, бюджету та фінансів.

У складі комісії  - представники фракції «Батьківщина» у обласній раді: заступник голови комісії, голова фракції «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна та депутат облради від Кам’янського Олена Плахотнік.

-         Звичайно, кожен депутат найбільше опікується вирішенням проблем на своєму виборчому окрузі,  - говорить Антоніна Ульяхіна, - Цього разу мені було багато що сказати під час засідання комісії. Щоб не бути голословною, я взяла з собою документи, звернення виборців та фотодокази ситуації на окрузі.

Перш за все, маю на увазі так званий «ремонт» Будинку культури у селі Виводівка Томаківського району Дніпропетровської області. Внаслідок  такого «ремонту» будівля отримала лише додаткові проблеми. За словами місцевих жителів, ремонт Виводівського Будинку культури відбувається непрофесійно та проводиться лише кількома робітниками.

До депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Івана Рязанцева звернулися жителі села Виводівка та сільський голова з проханням посприяти у захисті прав громади й вирішенні ганебної ситуації, яка відбувається нині з ремонтом Будинку культури. Адже там мали б розміститися ще кілька закладів – сільська рада, бібліотека та центр надання адміністративних послуг.

Загалом, місцеві жителі скаржаться, що виділені обласним бюджетом кошти на ремонт означеного Будинку культури (7 мільйонів гривень) - неналежно використовуються підрядною організацією. Підрядника призначало Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Окрема біль й велика небезпека для Будинку культури - електричні мережі, що під’єднані неналежно. Потужність електричного кабелю зменшена, тож вже декілька разів виникало загорання електрики.  Також не проведена обробка анти - пожежними матеріалами дерев’яних конструкцій даху, у будівлі немає пожежної сигналізації. Тож, не дай Боже, пожежа - село втратить Будинок Культури.

Людей турбує те, що другий запланований владою об’єкт ремонту у селі - місцева школа з дитячим садком -  теж може бути так само «відремонтований»…

Разом з однопартійцями та громадою села ми підготували звернення до обласної влади за фактом неналежних дій означених працівників та тих, хто їх мав би контролювати. Якщо на протязі двох тижнів ситуація не зміниться з боку підрядчика – ми звертаємося в прокуратуру.

У тому ж Томаківському районі не реконструюють систему опалення у Виводівській школі. Хоча такі роботи можливі тільки влітку. Дитячі садки № 2 і 23 – тут взагалі не проведені тендери і ремонтні роботи не ведуться.

Стосовно мого особистого виборчого округу – теж мені було що сказати присутнім на комісії.

Наприклад, для дитячого садка «Світанок» у м. Нікополі було виділено 9 млн 482 тис.грн. У пропозиціях на комісію з питань бюджету чомусь залишилось вже тільки 482 тис.грн…

Не закінчений ремонт дороги по вул. Довгалівська. Хоча в 2018 р. було виділено на закінчення робіт 4 млн.грн. На вул. Електрометалургів тільки розпочато ремонт, але зараз роботи вже не ведуться. А на вул. Херсонській сьогодні люди виходять перекривати вулицю!

З 4 - ох амбулаторій у Нікопольському районі роботи йдуть тільки в Чистопіллі, в інших - Чкалове, Південне, Придніпровськ – навіть не починалися.

Також не ведеться ремонт дороги від Васильківки до Зеленого Гаю у Васильківському районі. З приводу цього питання ми сьогодні почули відповідь. Там дооформлюються документи і в кінці липня цю дорогу почнуть ремонтувати.

На вирішенні цих питань я акцентувала увагу на засіданні комісії обласної ради з питань соціально - економічного розвитку області, бюджету та фінансів. Як вони будуть вирішені – покаже час. Ми будемо це контролювати.

Також під час засідання комісії обговорили критичну ситуацію, що сталася у зв’язку з закриттям "Дніпроазоту" - єдиного в Україні виробника рідкого хлору.

Серед рішень комісії -  спрямування коштів на реконструкцію кисневої станції в обласному онкодиспансері, перерозподіл коштів на виготовлення проектів і продовження реконструкційних робіт на Аульському водоводі і оранжерейному комплексі в м. Синельникове. Також - на установку і капітальний ремонт протипожежної сигналізації у відділеннях Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні, нового хірургічного корпусу КЗ лікарні ім. І. І. Мечникова, обласного перинатального центру та на ремонт покрівлі театру ім. Т.Г.Шевченка. Колектив театру готується до святкування сторіччя з дня заснування цього осередку культури.Також 40 401 100 грн спрямовано на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості, на будівництво амбулаторій. Перерозподілені кошти між бюджетами міст і районів в сумі 42 885 000 грн. на допомогу малозахищеним категоріям населення, виплату сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, для забезпечення отримання сім'ями при народженні дитини «Пакета дитину» та інші.

 

 

620

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.