Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


Очередное избиение сотрудника редакции (+ ВИДЕО, АУДИО)

19.07.2018 19:00:21

На фотографиях и видеозаписи активисты опознали сотрудников павлоградского отдела СБУ Сухого (в светлой футболке), рядом с ним Арзуман, а немного сзади – недавно переведенный из Новомосковска опер, который ездит на белой «Шкоде».

«ОСОБА_1 домовився з ОСОБА_9 та іншими невстановленими в ході розслідування особами про продовження відпочинку за межами розважального закладу, та о 01 год. 07 хв. 02 червня 2018 року, вийшовши з суші­-бару «Йогурт», сів сумісно з невстановленими в ході досудового розслідування особами в салон автомобіля марки «ВМW», реєстраційні номери якого «КЕU 495», направившись на автомобілі по вул. Шевченка в сторону вул. Центральна м. Павлограда, в той час, як ОСОБА_9 сумісно з невстановленою в ході розслідування особою сів в салон автомобіля марки «ВМW», державний номер якого «АЕ 4171 ІВ», направившись слідом за автомобілем, який знаходився під керуванням ОСОБА_1».

То есть за рулем авто «на бляхах» сидел «ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в м. Барда, ОСОБА_4, громадянина ОСОБА_4», он же гражданин Азербайджана  Джаббаров Первиз Велияддин оглы.

«ОСОБА_8 домовився з ОСОБА_1 та іншими невстановленими в ході розслідування особами про продовження відпочинку за межами розважального закладу, та о 01 год. 07 хв. 02 червня 2018 року, вийшовши з суші­бару «Йогурт» сів сумісно з невстановленими в ході досудового розслідування особами в салон автомобіля марки «ВМW», реєстраційні номери якого «НОМЕР_1», направившись на автомобілі по вул. Шевченка в сторону вул. Центральна м. Павлограда, в той час, як ОСОБА_1 сумісно з невстановленою в ході розслідування особою сів в салон автомобіля марки «ВМW», державний номер якого «НОМЕР_2», направившись слідом за автомобілем, який знаходився під керуванням ОСОБА_8».

То есть за рулем «ВМW» был «ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в м. Павлограді Дніпропетровської області, освіта неповна середня, не працюючого», он же Сусоев Сергей Александрович.

«Того дня в компанії з невстановленими в ході слідства особами також перебував ОСОБА_1», он же «ОСОБА_1 ОСОБА_4 огли, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в м. Барда, ОСОБА_5, громадянина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого: ФГ «Троянда ­ Е 2000»,», он же Ахмедов Арзуман Шакир оглы.

А скажите, как Сусоев Сергей Александрович мог управлять автомобилем? (ответ: пьяным).

11.10.2014 г. он на ул. Днепровской в Павлограде был виновником ДТП, это признал суд и наказал нарушителя на 340 грн штрафа – читай дело № 185/10060/14­п.

18.02.2017 он пьяный разъезжал по ул. Харьковской в г. Павлограде – суд его освободил от наказания «у звязку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення» – читай дело № 185/3973/17.

07.11.2017 он «з ознаками алкогольного сп’яніння» разъезжал по ул. Горького в Павлограде – суд не нашел в его действиях состава правонарушения – читай дело № 185/8919/17.

В итоге эта троица, «сумісно з невстановленими в ході досудового розслідування особами», до полусмерти избила работника редакции одной из павлоградских газет, 28­-летнего Сергея Вязовиченко.

«ОСОБА_1 (Джаббаров Первиз; здесь и выше цитируются документы дела №185/4461/18, опубликованные в Едином госреестре судебных решений – авт.) побачив в районі перехрестя вулиць Шевченка та Центральної ОСОБА_6 (Вязовиченко – ред.) сумісно з ОСОБА_7 та ОСОБА_8, які, продовжуючи свій відпочинок, прогулювалися по вулиці.

Побачивши вищевказаних осіб, які спокійно проводили свій час, бажаючи протиставити себе встановленим в суспільстві нормам спокійного відпочинку та прагнучи показати свою зневагу до інших людей та самоутвердитися за рахунок приниження інших осіб, ігноруючи існуючі в суспільстві правила поведінки, ОСОБА_1, керуючись хуліганськими мотивами, приблизно о 01 год. 08 хв. 02 червня 2018 року, зупинивши свій транспортний засіб на перехресті вулиць Центральної та Шевченка м. Павлограда, вийшовши з салону автомобіля, направився до ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 з намірами безпричинного нанесення тілесних ушкоджень останнім, тримаючи при собі спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень предмет – биту.

ОСОБА_9 (Сусоев Сергей Александрович – авт.), який слідував за транспортним засобом під керуванням ОСОБА_11 (алё!!! Так ОСОБА_11 – это установленное лицо или неустановленное и почему оно фигурирует в документах дела только мельком?! – авт.), побачивши дії останнього, також бажаючи протиставити себе громадському порядку, прагнучи показати свою зневагу до інших людей, ігноруючи встановлені в суспільстві правила поведінки, керуючись хуліганськими мотивами, приблизно о 01 год. 08 хв. 02 червня 2018 року, зупинивши свій транспортний засіб (как Сусоев мог остановить машину, если был не за рулём?! И какую «свою», если, согласно реестру МВД, на Сусоева Сергея Александровича в Украине зарегистрировано Renault Kangoo 2001­го года выпуска, но никак не «транспортний засіб марки «ВМW»?! – авт.) на перехресті вулиць Центральної та Шевченка м. Павлограда, вийшовши з салону автомобіля, також направився до ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 з намірами безпричинного нанесення тілесних ушкоджень останнім, маючи при собі спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень предмет – биту.

Реалізуючи свій злочинний намір, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю, проявляючи неповагу до існуючих норм поведінки і моральності в громадських місцях, перебуваючи в громадському місці на перехресті вулиць Центральна  та Шевченка м. Павлограда Дніпропетровської області, о 01 год. 08 хв. 02 червня 2018 року, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, бажаючи вчинити насильство по відношенню до інших людей, однак прагнучи самовиразитися таким чином у зухвальстві, неповазі до встановлених норм відпочинку та громадського порядку, бажаючи самовиразитися за рахунок застосування насильства, ОСОБА_1, підійшовши сумісно з невстановленими під час розслідування особами, до ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 безпричинно, використовуючи спеціально пристосовану для нанесення тілесних ушкоджень биту, з силою почали наносити неодноразові удари по різних частинах тіла ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8.

Одночасно, вийшовши з салону транспортного засобу марки «ВМW», державний номер якого «АЕ 4171 ІВ», сумісно з іншою невстановленою в ході розслідування особою, ОСОБА_9, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю, проявляючи неповагу до існуючих норм поведінки і моральності в громадських місцях, перебуваючи в громадському місці на перехресті вулиць Центральна по Шевченка м. Павлограда Дніпропетровської області, о 01 год. 08 хв. 2 червня 2018 року, бажаючи вчинити насильство по відношенню до інших людей, прагнучи самовиразитися таким чином у зухвальстві, неповазі до встановлених норм відпочинку та громадського порядку, бажаючи самовиразитися за рахунок застосування насильства, приєднуючись до злочинних дій ОСОБА_1, підійшов до ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 та, усвідомлюючи протиправний характер вчинюваних дій, безпричинно, використовуючи спеціально пристосовану для нанесення тілесних ушкоджень биту, з силою почав наносити руками, ногами та битою неодноразові удари по різних частинах тіла ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8.

…В цей час ОСОБА_10 (Ахмедов Арзуман Шакир оглы – ред.), знаходячись біля будівлі торгівельного центру «Гулівер», розташованого по вул. Шевченка, 128 м. Павлограда Дніпропетровської області та побачивши злочинні дії ОСОБА_1, ОСОБА_9 та інших невстановлених в ході досудового розслідування осіб, які застосовували насильство до інших людей, усвідомлюючи злочинний характер вчинюваних дій, керуючись виниклим умислом на хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, бажаючи приєднатись до злочинних дій ОСОБА_1, ОСОБА_9 та інших невстановлених в ході слідства осіб, діючи умисно та зухвало, розуміючи спільність злочинних, зухвалих, хуліганських дій, усвідомлюючи бажання ОСОБА_6 покинути місце злочину, з метою уникнення подальшого насильства, ОСОБА_10 уперто, не припиняючи свої злочинні дії, байдуже ставлячись до безпорадного та пригніченого стану потерпілого ОСОБА_6, який зазнав насильницького нападу, усвідомлюючи свою фізичну перевагу, наніс удар кулаком в обличчя потерпілого ОСОБА_6, в результаті чого той впав на землю та опинився вкрай у безпорадному становищі.

Не зупиняючись на досягнутому, продовжуючи демонструвати свою неповагу до суспільного порядку, усвідомлюючи безпорадність ОСОБА_6, який знесилений, не в змозі був піднятися з землі, проявляючи винятковий цинізм по відношенню до постраждалого, ОСОБА_10 приблизно о 01 год. 20 хв. 02 червня 2018 року з силою наніс удар ногою в голову ОСОБА_6, що виключило можливість в подальшому вчиняти потерпілим будь-­які дії.

З місця події о 01 год. 20 хв. 2 червня 2018 року, ОСОБА_1, ОСОБА_9, сумісно з невстановленими в ході розслідування особами, та ОСОБА_10 зникли, залишивши потерпілого ОСОБА_6 на місці злочину та спричинивши йому тілесні ушкодження у вигляді: черепно­мозкової травми, забою головного мозку, вдавленого перелому лівої тім’яної кістки, множинних переломів кісток обличчя».

* * *

Я позвонила директору Фермерского хозяйства «Троянда – Е 2000», что в селе Вербки Павлоградского района, Абдуллаеву Муталлиму Мулкадар оглы. Диалог у нас вышел следующий:

– Ахмедов Арзуман Шакир оглы кем работал в вашем фермерском хозяйстве?

– Пастухом.

– Вы были довольны его работой?

– Конечно, доволен был.

– Он никакой агрессии не проявлял? На людей не кидался?

– Нет, никто ничего не кидался.

– А как вы можете объяснить, что он избил человека?

– Я никак не могу объяснить, потому что он никого не трогал. Были где­то там люди, что­то там какой­то разговор был, но он до сегодняшнего дня никого не обидел, никого ничего. Не знаю, откуда это так получилось, я сам в шоке. С сегодняшнего дня даже не могу никому ничего говорить. Я благодарю бога, что людина жива­здорова остался. И всё, больше мне ничего абсолютно. Я и дома сказал, своим друзьям рассказал, что я хочу сказать, что я дальше не знаю сегодня что к чему, он был там виноват или не виноват. Я тоже постарался (выяснить? – авт.) – спрашивал, что к чему.

У него прекрасная жена, двое детей. Это не то, что там на улице он где­то захотел, куда­то убежал что­то там. Не знаю, но…

Молодежь есть молодежь. Я не могу его каждый день контролировать или связать, абсолютно. Не знаю, како оно так получилось. Я сам в шоке, как оно получилось.

* * *

Позже в Интернете появилось жуткое видео избиений Сергея Вязовиченко.

Житель Павлограда Evgeniy Agapov написал под ним в Facebook:

«На фотографиях и видео мы легко опознали сотрудников павлоградского отдела СБУ Сухого (в светлой футболке с сумочкой через плечо), рядом с ним Арзуман, а немного сзади – недавно перевевшийся с Новомосковска опер, который ездит на белой «Шкоде». Конфликт начинается ещё за углом, когда троих ребят догоняет Джаббаров с подельниками и начинают бить. Двое потерпевших убегают, а третьего, Сергея, бьют, и он падает, это зафиксировано. Рядом с Ахмедовым работники СБУ!!! Джаббаров с Сысоевым догоняют убегающих и тоже бьют. Также потом видно сотрудника СБУ Воробья, который спокойно проходит мимо полуживого Сергея, которого при других работниках СБУ жестко и показательно с ноги добил Ахмедов! … Нужно, чтобы дело передали в военную прокуратуру, потому что соучасники этого тяжкого преступления – работники СБУ!!!».

22 июня в Апелляционном суде Днепра было рассмотрено ходатайство о пересмотре меры пресечения, ранее Павлоградский горрайонный суд оставил Ахмедова Арзумана Шакир оглы под домашним арестом. По решению Апелляционного суда его взяли под стражу.

Тем временем, в Управление СБУ в Днепропетровской области 15 июня наконец-­то был назначен полноценный начальник, а не «вр.и.о». Им стал Олийнык Юрий Федорович.

Редакция газеты «Лица» продол­жает следить за делом об избиении нашего коллеги.

Алёна Гарагуц

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

4243

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

По теме:

Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.