Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

ПриватБанк (Днепр)


Акційні умови на купівлю авто кредит від ПриватБанку та Nissan

24.07.2018 13:11:10
Источник: Privatbank.ua

З 1 липня 2018 року жителі Дніпра можуть придбати автомобілі Nissan в розстрочку від ПриватБанку на акційних умовах.

Офіційний дилер автомобілів Автоімпульс розпочав співпрацю з Дніпропетровським РУ ПриватБанку і запропонував акційні умови для клієнтів банку.

 

Відтепер придбати новий автомобіль з модельного ряду Nissan можна в розстрочку з річною відсотковою ставкою від 0,01% в залежності від початкового внеску та терміну кредитування.

 

“Ексклюзивне партнерство з автосалоном Nissan надає змогу нашим клієнтам не тільки придбати нове авто у розстрочку, а оформити її на вигідних і простих умовах, - розповідає керівник бізнесу споживчого кредитування Дніпропетровського регіонального управління ПриватБанку Роман Коржак. - При авансі від 10% вартості строком на 5 років, відсоткова ставка буде складати всього 12.2% річних, а при авансі від 30% вартості - 0.01% на 1 рік. Такі умови співпраці допоможуть у здійсненні мрій багатьох дніпрян про нове авто ”.

 

 

Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 25% і вище - лише підтвердження особи), оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність прихованих комісій тощо.

 

Ознайомитися більш детально з автомобілями Nissan можна на сайті автосалону або в салоні за адресою м. Дніпро, вул. Дніпросталівська 30Б.

645

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.