Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Гілал Ісаєв провів прийом громадян у громадській приймальні в м. П‘ятихатки

25.07.2018 13:49:46

Вчора депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв провів прийом громадян у громадській приймальні в м. П‘ятихатки.

Гілал Ісаєв завжди підтримує та допомагає своїм виборцям вирішувати болючі для них проблемні питання. Спілкування з людьми на окрузі під час таких прийомів робить роботу обласного депутата більш системною та ґрунтовною.

Мешканці м. П‘ятихатки та П’ятихатського району звертались за наданням допомоги на лікування. Матеріальної допомоги просили й постраждалі після пожежі, внаслідок якої люди втратили будинок та прибудинкові споруди.

Також були звернення щодо вирішення земельних питань, ремонту доріг та надання матеріальної допомоги на ремонт навчальних закладів.

Один з мешканців, батько п’яти дітей, просто заплакав, пояснюючи, що куди б не звертався зі своєю проблемою, а вона не вирішується. Одна надія на Гілала Міргасановича, який жодного разу не підвів своїх виборців.

Обласний депутат після зустрічі наголосив, що кожне звернення не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення.

- Під час безпосереднього спілкування зі своїми виборцями, повною мірою розумієш проблеми, що їх турбують. І необхідно шукати найефективніші шляхи вирішення цих болючих питань. Окрім того, під час таких зустрічей є можливість вислухати слушні зауваження і поділитися з людьми власними думками та планами, - говорить Гілал Ісаєв.

 

717

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.