Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Лівобережний будинок дитячої творчості – це творча майстерня дитячих мрій

31.07.2018 22:43:26

Тепер в новому навчальному році наші вихованці будуть мати новий естетично гарний, оновлений коридор який є одним із основних у нашому закладі.

На черговому прийомі громадян до депутата Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки звернувся директор Комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Олександр Прозоров.

Він  прийшов з проханням допомогти придбати матеріали для ремонту одного з коридорів закладу. З часом коридор став виглядати неестетично і непривабливо. В цій частині будівлі ремонт не проводився близько 15 років. А без фінансової допомоги проведення цих ремонтних робіт неможливе.

Днями, за підтримки Сергія Миршавки, для закладу були придбані та передані будівельні матеріали у вигляді шпаклівки, штукатурки, ґрунту, фарби для проведення ремонтних робіт в коридорі закладу. Незабаром, позашкільний навчальний заклад чекають позитивні зміни.

- Шановний Сергій Івановичу! – говориться у подяці депутату, -  Від всього колективу «Будинку дитячої творчості» прийміть щиру подяку за небайдуже ставлення до нашого закладу. Лише завдяки Вашій турботі та підтримці ми розпочали ремонт коридору який був в не найкращому стані.

Тепер в новому навчальному році наші вихованці будуть мати новий естетично гарний, оновлений коридор який є одним із основних у нашому закладі.

Дякуємо Вам за чуйність і здатність співпереживати і бажання підтримати тих, хто цього потребує.

- Лівобережний будинок дитячої творчості – це творча майстерня дитячих мрій, - розповідає депутат Сергій Миршавка, -  З любов’ю і відданістю своїй справі педагоги допомагають дітям розпізнавати та розвивати таланти.

Вихованці гуртків цього позашкільного закладу неодноразово ставали переможцями та лауреатами різних проектів та конкурсів. На базі Будинку дитячої творчості проводяться різноманітні заходи та фестивалі. Гуртківці постійно беруть участь у святкових заходах, які проводяться на Лівому березі.

Тепер, коли діти відпочивають та набираються сил для нових перемог, в закладі кипить робота з підготовки до нового навчального року.

 

549

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.