Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Байдаківському Будинку культури відкрили Центр дозвілля

03.08.2018 01:55:57

Відтепер тут є тренажерний зал та більярд - клуб.

У приміщенні Байдаківського сільського Будинку культури, за сприяння депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілала Ісаєва,  відкрили Центр дозвілля.

Відтепер тут є тренажерний зал та більярд-клуб. Для мешканців села це -  довгоочікувана та приємна подія. Адже у 2016 році Холодіївська сільська рада здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм місцевого самоврядування.

Проект «Будинок культури- дім, у якому міцніють голоси, таланти і душі», на суму 200 тис. грн.,змогли реалізувати після проведення капітального ремонту покрівлі Будинку культури.

Гілал Ісаєв виступив найбільшим спонсором у співфінансуванні проекту, виділив кошти на заміну електропроводки в приміщенні  закладу культури. А сьогодні подарував присутнім шахи.

 Громада села вдячна депутату за турботу, успішну реалізацію соціально значимого проекту, за розвиток спорту, здорового  способу життя та підвищення рівня культурного життя громади.

В. о. старости Лариса Савченко вручила депутату подяку від всіх жителів Байдаківського старостинського округу. Гілал Ісаєв розповів, що проект вдалося реалізувати  завдяки сприянню голови облради Гліба Пригунова та заступника голови облради Мгера Куюмчана.

Проведення подібних конкурсів дає змогу розвивати соціально-культурну сферу населених пунктів сільських регіонів. При цьому об`єднує працівників соціальної сфери, сільгоспвиробників, громадські організації під час реалізації проекту.

Відтепер приєднатися до спорту та прибічників здорового способу життя можуть всі охочі жителі громади. Люди вдячні своєму депутату за здійснення мрії.

Вітаючи місцеву молодь та мешканців села із відкриттям Центру дозвілля, Гілал Ісаєв побажаю всім подальших успіхів і нових спортивних перемог. Також  - аби вкладені у відкриття Центру сили повернулися спортивними звершеннями та нагородами.

Під час урочистого відкриття Центру дозвіллясвяткову стрічку перерізали Гілал Ісаєв та Лариса Савченко.

 - Хочу привітати громаду з цвєю визначною подією. Ви запровадили моду у напрямкубути здоровими  та гарними. Не в кожному населеному пункті є подібні Центри. Головне – це здоровий дух у здоровому тілі, отже, хочу побажати, щоб кожен набув здоров’я в цьому залі, - сказав Гілал Ісаєв.

Переконаний, що подібні ініціативи сприяють відновленню і розвитку українського села.

1173

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.