Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Рухівців побільшало!

30.08.2018 17:04:41

У 27 річницю Дня Незалежності України Дніпропетровська обласна організація Руху нових сил Михайла Саакашвілі поповнилася новими членами!

Більше двох десятків мешканців міста та області, які висловили бажання вступити до лав політичної партії, цього дня отримали партійні квитки. Урочисте вручення посвідок новоспеченим рухівцям відбулося в рамках проведення чергових внутрішньопартійних зборів під головуванням координатора Дніпропетровського обласного осередку РНС Анатолія Гайворонського.  

«Ми щиро тішимся тим, що люди довіряють нашій команді і приєднуються до Руху! Це говорить, передусім, про те, що народ не задоволений політикою нинішньої влади, політикою, яку цілком можна назвати антиукраїнською! Адже те, що можновладці видають за реформи та «зміни» – ні що інше, як замилювання очей та відверте глузування з великої нації та країни. Нам не сила більше терпіти ці знущання, прийшов час для зміни політичних еліт в Україні, тож нам як ніколи потрібна підтримка кожного свідомого громадянина. Я щиро вдячний всім, хто надає кредит довіри нашій політичній силі, прийнявши рішення пліч-о-пліч із нами крокувати у новий, 28 рік незалежності нашої держави. І хочу запевнити, що ми обов’язково  виправдаємо ці сподівання. Разом ми подолаємо усі перепони на шляху до розквіту та процвітання України. Тримаймося разом!», -  відзначив Гайворонський.   

Вже традиційно, велику увагу до РНС виявили люди пенсійного віку, які прагнуть швидких та реальних зрушень в державі. Також, новими членами партії стали кілька дніпровських підприємців, громадські активісти з міст  Підгородне, Верхньодніпровськ та Павлоград.  За словами нового члену Руху нових сил  Едуарда Гаспаряна, він обрав вірний шлях та знайшов однодумців.

«Я не радуюсь дню Независимости Украины, в то время когда парни отдают свою жизнь за наш мир и покой. Я радуюсь тому, что сделал правильный выбор с хорошими людьми. Я стал Независимым Политическим деятелем от Партии Рух Новых Сил. Вместе мы сила и мы победим. Слава Украине, истинным Воинам и Патриотам Украины!», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Приєднатися до команди Михайла Саакашвілі може кожен бажаючий у  будь-який зручний спосіб. Головний офіс РНС працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 та у суботу з 11:00 до 15:00 за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька,7

Телефони:

(068) 017 – 18 - 19

(050) 017 – 18 – 19

(063) 639 – 74 – 63 

Більше інформації можна знайти на офіційній сторінці Руху нових сил Дніпропетровщина у мережі  Facebook –

https://www.facebook.com/RNS.Dnipro/

   

 

1919

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.