Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Давід Сакварелідзе: Україну треба стрімко модернізувати і повернути оптимізм суспільству

27.09.2018 14:36:57

Україна зараз потребує не просто змін, а стрімкої модернізації. Мета РУХУ НОВИХ СИЛ – змінити ситуацію в країні, повернути людей з-за кордону та оптимізм суспільству.

«Наша мета - змінити ситуацію, за якої Україна є найбіднішою країною в Європі. Щоб країна в буквальному сенсі зробила ривок вперед і мільйон українців не виїжджали за кордон. Іноді я жартома кажу, що поляки повинні поставити пам'ятник нашому президенту чи прем'єр-міністру за те, що українці піднімають їх економіку. Українці сьогодні піднімають економіку Польщі, Чехії, Туреччини, але не своєї країни. Нещодавно я був у Туреччині. І там немає жодного готелю, де б не працювали українці. І це трагедія. Наша мета - повернути оптимізм країні, повернути оптимізм суспільству. Щоб українці, які виїхали, повернулися і піднімали економіку своєї країни», - заявив Сакварелідзе. Про це він заявив на зустрічі із громадскістю під час візиту на Дніпропетровщину. 

Політик наголосив на необхідності всім, хто прагне змін, об’єднатись, мобілізувати свої сили, аби до влади прийшли абсолютно нові люди.

«Зараз настав час об'єднання всіх розсудливих людей. Не має значення, який прапор у кого в руках і у кого яке минуле. Всі, хто хоче змін в країні, повинні консолідуватися і висунути єдиного кандидата в президента від опозиції, схваленого народом. Тому що те, що сьогодні відбувається, веде до того, що може перемогти Порошенко, - відзначив він. - Тому, або ми зараз приходимо до тями і починаємо дуже складну, але звитяжну коаліційну війну і боротьбу за монолітну перемогу, або розходимося після президентських виборів, тому що не буде сенсу продовжувати далі». 

Давід Сакварелідзе також подякував всім учасникам зустрічі за активну громадянську позицію та увагу до партії Рух нових сил Михайла Саакашвілі, закликавши дніпропетровців долучатися до лав РНС. 

Дніпропетровська обласна організація працює, розвивається і з кожним днем рухівців стає все більше. Із загостренням ситуації, зокрема, через підвищення ціни на газ, люди стають дедалі більш занепокоєними в майбутньому та незадоволеними таким станом справ в країні.  Ясно одне - необхідно міняти систему управління державою. 

 

 

985

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.