Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Спортивный клуб «Престиж»


«Історія успіху від Ганни Кадацької" (м. Попасна, Луганська область)

14.12.2018 22:17:11

За ініціативи Ігоря Болдіна та при підтримці сектора молоді та спорту Попаснянської РДА (Луганська область) Едуарда Гаврашенко впровадили соціальний проект «Історія успіху». Організацію проведення заходу займався Анатолій Береславський.

Попасна - місто на лінії розмежування, де місцеві жителі звикли кулями, які літають над їх головами, де можна почути постійні залпи гармат і вибухи. Але завдяки людям, що люблять свою Батьківщину та дітей, ми спільними зусиллями, змогли провести проект «Історія успіху» на Луганщині. Участь, у якому прийняли підлітки з 5 місцевих шкіл. 

Це чудово, що свою ІСТОРІЮ УСПІХУ розповіла Анна Кадацкая. Людина, яка для того щоб досягти успіху багато років напружено працювала над собою.

Кадацька Ганна Вікторівна (Анна Кадацкая)–працює тренером з пауерліфтингу у Попаснянському міському спортивному закладі «Відродження». Одним з пріоритетних напрямків її роботи це підготовка спортсменів Попаснянщини до змагань вищих рівнів. А це: Шаталова Олена, Говорова Елеонора, Глущенко Євген, Наумов Іван призери Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, Наталія Олійник чемпіонка України, Кубку України з пауерліфтингу серед параолімпійців, Михальский Олександр, Лунякин Олександр, Івженко Ольга, Скиба Данил, Туркія Дмитро призери Луганської області з класичного пауерліфтингу.

В свою чергу Ганна Вікторівна не тільки тренує молодь, а й сама приймає участь у різних змаганнях і показує достойні результати:

 • березень 2015 року м. Мукачево, переможець Чемпіонату України з класичного жиму лежачі вагова категорія (до 55 кг) абсолютний чемпіон;
 • листопад 2015 року м. Кремінна, переможець Кубку Луганської області з класичного пауєрліфтингу памяті Темура Юлдашева вагова категорія (до 63 кг);
 • січень 2016 року м. Севєродонецьк, переможець Чемпіонат області з класичного жиму лежачі;
 • лютий 2016 року м. Коломия, Чемпіонат України з класичного жиму лежачі - ІІ місце, у абсолютній першості серед жінок – ІІІ місце у ваговій категорії (до 57 кг); травень 2016 року м. Потчефструм, Південно-Африканська Республіка, Чемпіонат Світу з класичного жиму лежачі у складі Збірної України срібний призер у ваговій категорії (до 52 кг);
 • грудень 2016 року нагороджена Почесним знаком «За заслуги перед Попаснянським районом»; січень 2017 року м. Коломия, Чемпіонат України з класичного жиму лежачі вагова категорія (до 52кг) – І місце та абсолютна першість; квітень 2017 року, США, штат Техас, м. Кіллін, Чемпіонат світу з класичного жиму лежачі у складі збірної України вагова категорія (до 52 кг) бронзова призерка Чемпіонату Світу;
 • червень 2017 року, Фінляндія, Чемпіонат Європи з класичного жиму лежачі, вагова категорія (до 57 кг) чемпіонка Європи та абсолютна першість ветерани.

На сьогодні тренує, виховує і навчає бути успішними і своїх вихованців. Тільки наполеглива праця, сила волі, характер, віра в самого себе спонукає до високих результатів в спорті. Завдяки професіоналізму, як професійна спортсменка і, тренер виховує зі своїх вихованців чемпіонів України, Європи та світу з класичного пауерліфтингу, класичного жиму лежачи та важкої атлетики ЧЕМПІОНКА СВІТУ з пауерліфтингу ЛЕОНЕНКО КРИСТИНА, займається спортом лише два роки. ОСЬ РЕЗУЛЬТАТ:

 • Чемпіонат Європи з пауерліфтінгу- 4 Золота!
 • (1 місце-загальний залік, 1 місце-тяга, 1 місце-жим, 1 місце-присідання)
 • Чемпіонат України з класичного жиму лёжа- 1 місце-Золото
 • Чемпіонат України по пауерліфтінгу- 3 місце
 • медалі: 3 місце-загальний залік, 3 місце-присідання, 3 місце-тяга, 1 місце-жим)
 • Чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи-1 місце-золото
 • Чемпіонат Світу з класичного жиму лёжа- 1 місце-золото
 • Чемпіонат України з класичного жиму лежачи 1 місце-золото

Обласні змагання:

 • 4 Золота (з пауерліфтингу)
 • 3 Срібла (2 з пауерліфтингу та 1 з важкої атлетики)
 • 1 Бронза (важка атлетика)

Шаталова Олена ЧЕМПОНКА УКРАЇНИ, ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТІВ ЄВРОПИ з класичного жиму, важкої атлетики та пауерліфтингу.

Ганна Вікторівна Кадацька не тільки тренує, а й сама приймає участь у змаганнях найвищого рівня. І дійсно висновок один - Спорт і наполеглива праця допомагають сформувати такі якості особистості, які допомагають досягнути високих результатів і стати успішним в різних життєвих сферах.

 

1051

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.