Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Спортивный клуб «Престиж»


«Історія успіху від Назара Павліва та Нелі Непорадної» (Івано-Франківськ)

15.12.2018 21:26:53

Завдяки підтримці президента МФК «Ураган» Олександра Бубена, спільними зусиллями з активістами ГО «Історія успіху», у п’ятницю, 14 грудня, організували зустріч школярів із відомими франківськими спортсменами.

За короткий відрізок часу проект набуває національного масштабу: на початку тижня провели заходи на Дніпропетровщині; учора - в Луганській області, сьогодні – у м. Івано-Франківськ; на наступному тижні нас чекає столиця країни. Це дуже символічно, що ідеєю соціальної ініціативи змогли згуртувати різні частини України: східну, західну, північну та центральну.

 

Зустріч із школярами сьогодні проводили: Назар Павлів - український богатир (стронґмен), багаторазовий рекордсмен України, його силові досягнення з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України, чемпіон України з штовхання ядра (серед юніорів) та Неля Непорадна – учасниця Ігор XXVIII Олімпіади в м. Афіни (Греція), рекордсменка Європи, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Імениті спортсмени розповіли учасникам зустрічі правила успіху, які застосовували у своєму житті, а також мотивували молодь вести здоровий спосіб життя.

 Далі буде!

762

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.