Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Власть и бизнес наизнанку


З Новим Роком!

01.01.2019 02:19:21
Источник: Facebook.com

Вітаю з Новим Роком! Бажаю щастя, міцного здоров'я, багато добра для вас та ваших родин. Нехай всі мрії збуваються, а бажання виконуються!

Україні бажаю перемог та світлого мирного неба. Українському народу - мудрості, наснаги та непохитної волі до боротьби за будь-яких обставин. Своє успішне та стабільне майбутнє ми здатні створити тільки власними руками.

Зі свого боку готовий гарантувати, що буду продовжувати проводити розслідування та створювати аналітичні матеріали, спрямовані на протидію фальсифікаціям та підкупу на майбутніх виборах, викривати факти корупції та розкрадань бюджетних коштів, використовувати всі наявні можливості, аби винні у злочинах були притягнуті до відповідальності та покарані.

Буду допомагати людям боротися зі свавіллям чиновників, мерів та депутатів.

Буду розробляти проекти законів та інших нормативно-правових актів, спрямованих на поліпшення життя людей, створення можливостей для зростання їх доходів, подолання бідності, свободу інформації та переконань, протидію корупції, політичним маніпуляціям та розкраданню бюджетних коштів.

Дякую за рік, що минув! Я отримав відмінні уроки та старт для швидкого і успішного зростання вже найближчим часом. Дякую всім, хто був поряд, хто допомагав і хто чинив перепони! Все, що було зроблено, зроблено на користь!

801

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.