Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Аульський водовід модернізують за німецькі гроші

23.01.2019 17:48:42

Банк розвитку KfW з Німеччини готовий надати 20 мільйонів євро на модернізацію та розбудову систем водопостачання та водовідведення у Дніпропетровщині.

Інвестиції з Німеччини на будівництво водоводів підуть трьом переможцям, яких серед великої кількості поданих проектів з області обрали німецькі експерти. Якісні послуги для населення, сучасні технології та «зелена економіка» - такі основні критерії проектів водопостачання, які їм були представлені. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Як потенційних учасників програми співфінансування з німецьким банком KfW до Дніпропетровської обласної ради запросили представників підприємств «Аульський водовід», Солонянська та Криничанська ОТГ.

«Ці потенційні кошти ми зосередимо на модернізації потужностей Аульського водоводу, який забезпечує питною водою Дніпро, Кам'янське та низку інших населених пунктів в області. В рамках цих же інвестицій фінанси можуть піти і до сусідніх Криничок та Солоного. Не секрет, що система водопостачання у нашій області потребує куди більших інвестицій. Саме тому ми зацікавлені у подальшій, більш широкій, співпраці між нами та Банком розвитку KfW», - зазначив під час зустрічі заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус.

Після детального вивчення матеріалів німецькі експерти відправились з ознайомчими візитами на «Аульський водовід» та до громад, аби подивитися на ті об’єкти, де планується реалізація спільних інвестиційних проектів.  

«Міжнародне співробітництво та залучення інвестицій – це один із пріоритетів нашої роботи. До цього ми привчаємо і громади області. І сьогодні ті, хто має бажання та проявляє ініціативу, отримує конкретні результати – нові дороги, ремонти закладів освіти, будівництво водоводів та багато іншого!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

 

853

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.