Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


У Магдалинівській школі на Дніпропетровщині з'явилася ресурсна кімната із «живою» підлогою

24.01.2019 12:09:05

У реконструйованій частині навчального закладу облаштували інклюзивно-ресурсний центр - ще один сучасний осередок для розвитку особливих дітей області.

  Інклюзія відкриває широкі можливості для дітей з особливими освітніми потребами. В різних куточках регіону облаштовуються сучасні інклюзивно-ресурсні центри, де є все для всебічного розвитку таких дітлахів, - повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації. 


На базі Магдалинівської опорної школі створили інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр, створений у Магдалинівській школі у рамках соціальної програми  «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», має затишні навчальну та ресурсну кімнати, залу лікувальної фізкультури. Є тут і кабінети психолога, логопеда, дефектолога. Всюди – багато іграшок, розвиваючих ігор. Зручні меблі і книжки. Інтерактивні дошки і комп’ютери.


..інтерактивна дошка

У залі лікувальної фізкультури – шведська стінка, реабілітаційні бруси та яскраві мати. «Родзинка» – інтерактивна підлога. Спостерігаючи за картинкою, що рухається, та торкаючись неї, дітлахи розвивають логіку, навчаються рахувати, концентрувати увагу. А ще на «живій» підлозі вихователі можуть проводити різні інтелектуальні ігри – з математики, мови, музики та малювання. 

В залі лікувальної фізкультури –..

«Моїй доньці важко зосередитися на чомусь. Хочеться, щоб вона була більш зібраною, – поділилася враженнями мешканка Магдалинівки Олена Біліченко. – Добре, що тут створені такі чудові умови для дітей. Даринці найбільше подобається грати у футбол на «живій» підлозі». 

Серед вихованців нового центру – діти з дефектами мовлення. Раніше з ними працював шкільний логопед.   

«Раніше умов для занять практично не було. Цей центр – просто казка! Все новеньке, блищить, безліч розвиваючих ігор. Ми дуже задоволені. І дітям цікавіше стало займатися», – розповіла мешканка Магдалинівки Юлія Торяник. «Тут так красиво! Класи, хоч і маленькі, але гарні», – додав учень 2-го класу Святослав Торяник.    

В навчальній кімнаті –..

В ресурсній кімнаті дітлахи можуть набути побутових навичок. Тут є великий круглий стіл, за яким психолог проводить заняття з малечею. Фахівець допомагає хлопчикам і дівчаткам спілкуватися один із одним та виражати власні емоції. 


В ресурсній кімнаті –..

«Тепер дітлахам із особливими потребами не треба їхати до Дніпра. Всі умови для їхнього розвитку – тут, у нашому чудовому новоствореному центрі», – радіє директор Вікторія Губіна. 

Із дітьми працюють дефектолог, психолог, вихователь-реабілітолог. Наразі триває набір інших фахівців.  Адже дуже важливо, щоб діти могли отримувати допомогу кваліфікованих фахівців саме за місцем проживання. І щоб заняття проходили у сучасних, комфортних умовах.

Триває і набір вихованців. Загалом центр розрахований на 80 дітей з особливими освітніми потребами. 

1383

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.