Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Спорт


Дніпрян запрошують тренуватися на сучасне татамі у нову залу міжнародного спорткомплексу

29.01.2019 12:15:04

У спортивному обласному комунальному закладі «Олімпія+» відкрили оновлене приміщення для занять єдиноборствами та олімпійським карате. Воїни АТО тут можуть займатися спортом безкоштовно.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради,  у спорткомплексі  в Дніпрі відкрита нова зала, яка повністю пристосована та обладнана для тренувань і змагань на сучасному світовому рівні. Тренування тут проводять професіонали. Наприклад, Катерина Васильєва – чемпіонка світу, володарка Чорного поясу.

Директор комплексу Сергій Тімарєв переконаний, що аналогів такому спортзалу у Дніпрі немає: «У нас тут застелене німецьке татамі, яке використовують на чемпіонатах світу! Це найкращий сучасний варіант, який відповідає багатьом параметрам. Усе обладнання якісне, не алергенне! Крім того, ми залучили кращих тренерів для цієї роботи».

З моменту відкриття установи і до сьогодні, «Олімпія+» не припиняє свій розвиток. Загалом на будівництво об’єкту з бюджету обласної ради пішло понад 12 мільйонів гривень. Новий зал єдиноборств був реконструйований вже за рахунок коштів комунальної установи, що свідчить про розвиток закладу. Сьогодні цей комплекс – один з найкращих у регіоні.

Загальна площа забудови – понад 2,6 тис. кв. В тому числі, ігровий зал площею понад 1тис.кв м., який одночасно вміщає майже сотню глядачів. Також налагоджена онлайн трансляція, усі події можна дивитися в мережі інтернет.

Починаючи з 2016 року, тут щомісяця проходять знакові змагання: всеукраїнські та обласні турніри з волейболу, баскетболу, міні-футболу та ще понад 30 видів спорту. Всього за два роки було проведено 120 спортивно-масових заходів, в яких взяло участь понад 33 тисячі осіб.
Є у спорткомплексі і соціальний вектор розвитку.

Щодня у спорткомплексі можуть займатися близько 800 спортсменів. Воїни АТО можуть тренуватися безкоштовно.

 

1069

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

По теме:

Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.