Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Давід Сакварелідзе: "Україну можна зробити багатою і процвітаючою країною за перші 70 днів правління нової влади"

11.02.2019 15:54:14

9 лютого член політичної ради партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе відвідав Дніпро з робочим візитом. В рамках поїздки він провів відкриту зустріч із партійним активом і жителями міста.

Під час виступу Давід Сакварелідзе заявив, що Україні потрібен сильний лідер, який зможе зупинити хаос, що закріпився в країні: «Рух нових сил» відбувся, як політична партія, яка об'єднує людей і сприяє становленню України як сучасної держави. В даний час державі потрібен сильний лідер, який через коліно «переламає» цей хаос, що закріпився в країні. Для цього нам потрібен єдиний кандидат від опозиції, який візьме на себе відповідальність, відкине всі амбіції і зможе змінити Україну на краще », - підкрестив політик. Давід Сакварелідзе додав, що голоси виборців потрібно захищати і розповідати людям, що ти зміниш, якщо прийдеш до влади.


Він також заявив, що Україну можна зробити багатою, некорумпованою і процвітаючою країною за перші 70 днів правління нової влади: «Часто запитують, чому ви не визначся з кандидатом в президенти? Тому що ми не хочемо зараз грати в російську рулетку. Помилитися з вибором і злитися, це не правильно, кожен з нас дуже багато зробив, і ще зробить для країни. У той же час зараз багато політичних сил агітують людей зіграти в рулетку, вибери мене і в тебе буде все добре. Люди стільки раз вже розчаровувалися і обманювалися. Що робити? Сьогодні людям потрібно голосувати не за кандидата, а за себе. І щоб надалі українці не розчаровувалися, їм потрібно дати більше впливу на ті процеси, які відбуваються в країні, а чиновники повинні вирішувати все менше і менше або принаймні їхня кількість має скоротитися. Адже українці сьогодні фактично утримують тих людей, які не розуміють, чим займаються і тільки шкодять країні. «Рух нових сил» має чітку програму, яка розрахована на 70 днів. Ми знаємо, як зробити Україну багатою,  некорумпованою і процвітаючою за перші 70 днів нової влади. Ми підтримуємо не конкретну людину, а ідею навколо, якої ми зібралися », - повідомив він.


За словами Давида Сакварелідзе, українці скучили і зголодніли за принциповими і порядними людьми: «Президентська гонка є репетицією парламентських виборів. Той, хто переможе на президентських виборах, зможе завести більшість депутатів до Верховної Ради. Тому без сильної волі народу ніяких змін в країні не відбудеться. Потрібно переходити на чіткий план і говорити, чи зможуть ці люди зробити те, що обіцяють. Настав час брати на себе відповідальність.  Всім нам потрібно об'єднатися і вибрати єдиного кандидата, це буде єдиний договір між цивільним і політичним суспільством і реальна перемога », - повідомив він. Сакварелідзе зазначив, що хотілося б, щоб в українську політику зайшло якомога більше гідних людей, адже політика - мистецтво управляти державою, процесами, реформами.


Координатор Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Анатолій Гайворонський: «Ви сьогодні прийшли почути, кого буде підтримувати« Рух нових сил ». Не один з кандидатів в президенти не взяв на озброєння нашу програму, яка розрахована на 70 днів, відповідно ми не можемо офіційно сказати і назвати цю кандидатуру. Наша сила в тому, що ми ідеологічні люди, що ми прийшли не за посадами і не за грошима, ми прийшли з однією умовою - навести порядок в державі. «Рух нових сил» підтримає кандидата, який розділить нашу позицію, в даний час не один цього не зробив », - зазначив Анатолій Гайоронскій.

1263

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.