Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Козацька нація - козацький народ!


…Як козак судився з Глібом Пригуновим…

11.02.2019 19:23:34

11 лютого 2019 року в Кіровському суді відбувся перший суд, де козак Старосамарської сотні Війська Запорозького низового Юрій Єгоров судився проти незаконного звільнення з КП "Січ" ДОР. Третьою стороною є персонально Гліб Пригунов…

   Звільнили незаконно інваліда, постраждалого на Майдані (з посвідченням). вояка "Айдару", що був в АТО від початку…

   "Суть справи 11.02.2019 09:30 Головуючий суддя: Казак С.Ю., суддя-доповідач: Казак С.Ю. 203/4195/18 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська Позивач: Єгоров Юрій Іванович, відповідач: КП "Січ" Дніпропетровської обласної ради, третя особа: Пригунов Гліб Олександрович про визнання звільнення з роботи незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення в займаній посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди"

   Ми  дали інформацію багатьом ЗМІ , але деякі хоч і зацікавились, але не мали можливості бути присутніми на цьому дійстві. 

   З позовною заявою можна ознайомитись по сканах нижче.

   Суд виявився не довгим. Відповідачі не прийшли і тому суддя Козак переніс справу на 12 березня 2019 року. Тож продовження буде.

   Адже , як виявилось КП "Січ" ДОР звільнити звільнили. але трудової книжки не видали Юрію Єгорову на руки. про що суддя і запитав, чому немає копії трудової в справі…

   Весь хід суду можна подивитись по відео.

 " alt="Позов" />

1695

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.