Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Конкурс для тренерів(ок) ОГС

13.02.2019 13:08:59

Стабільний стратегічний план роботи ГО на два роки потрібен нам.

Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП», редакція газети «Лица», www.litsa.com.ua) отримала від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання») грант в рамках Програми підтримки організаційного розвитку для організацій-партнерів Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Пакт Інк. в Україні.

13 та 14 березня 2019 року заплановане проведення тренінгу «Організаційний розвиток та стратегічне планування для ГО «ЛАРП». Участь візьмуть 12 осіб. За підсумками тренінгу буде складений стабільний стратегічний план роботи ГО на два роки.

На тренінг передбачено 7 годин/день, на наступні консультації з тренером з організаційного розвитку (за допомогою Skype та електронної пошти) – 5 годин.

До 29 березня 2019 року план роботи ГО на 2019-2021 роки буде затверджений та оприлюднений.

Ми шукаємо тренера(рку):

- з досвідом роботи у організаціях громадянського суспільства (ОГС), бажано правозахисної/антикорупційної галузі діяльності та регіональної сфери діяльності – від 5 років,

- з досвідом проведення тренінгів з організаційного розвитку – від 2 років,

- який(а) має аккаунт на он-лайн платформі MarketРlace (http://cd-platform.org/marketplejs),

- з візією тенденцій розвитку ОГС в Україні загалом та у Дніпропетровській області зокрема,

- що презентує нам покрокову інструкцію зі складання стабільного стратегічного плану роботи громадської організації та допоможе його виписати,

- уважного(у) до деталей, креативного(у), щирого(у).

Тренер(ка) самостійно організовує приїзд та перебування у Дніпрі на час тренінгу, зв’язок для післятренінгових консультацій. Загальна сума оплати послуг тренера (у т.ч. податки) має бути меншою за 10.795,00 грн.

Резюме із номерами телефонів не менш як двох рекомендавців, план тренінгу та цифру гонорару (з податками включно) просимо надіслати на адресу [email protected] до 21 лютого 2019 року (включно). Результати тендеру будуть повідомлені 22 лютого обраній кандидатурі.

Тренер(ко), ми чекаємо на Вас!

704

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.