Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Спорт


Володимир Кличко: нокаут напоказ (ФОТО, ВІДЕО)

16.03.2012 14:45:00

Майже півтори години дніпродзержинські школярі стояли на вулиці, чекаючи на приїзд свого кумира, – Володимира Кличка.

На відкриття оновленої, за підтримки благодійного фонду братів Кличків, дніпродзержинської ДЮСШ №1, до її центрального входу зігнали дітей з навколишніх 25-ої, 29-ої і 44-ої шкіл. Їх вишикували з двох сторін від входу: учнів молодших класів виставили вперед, озброївши жовтими прапорцями та повітряними кульками... Та діти раз у раз збивалися в купу, загороджуючи прохід. Періодично тренери і охоронці повертали малечу на місця, а організатори заходу з останніх сил намагалися привернути увагу присутніх музичними хітами, переважно у виконанні представниці країни на цьогорічному Євробаченні, – Гайтани. «Ти – чемпіон, – це знає весь стадіон», – звучало  з  динаміків. Але час спливав, а чемпіон світу з боксу так і не з'являвся.

Як стало відомо від організаторів заходу, Володимир Кличко знаходиться в дніпродзержинській мерії на зустрічі з місцевим градоначальником Віталієм Сафроновим.

«Це у нас як традиція, – ніби заспокоювали присутніх місцеві журналісти. – Наші чиновники майже завжди запізнюються на прес-конференції, і то хвилин на 30-40». І сьогодні можновладців теж зовсім не обходило, що на них чекають, до того ж на вулиці мерзнуть діти, при цьому вік багатьох школярів не перевищував десяти років.

Організатори заходу, не соромлячись присутніх, весь час палили, скурюючи одну цигарку за іншою – давалося взнаки хвилювання.

Не міг не вразити і вигляд юної дніпропетровської журналістки, яка всі ці півтори години простояла в першому ряду на подвір'ї, зодягнена лише в літнє коротеньке платтячко. «Шубу спеціально залишила в приміщенні школи, щоб своїм виглядом полонити Володимира», – припускали інші колеги.

В  13:30,  замість  12:00,  Володимир під улюлюкання натовпу таки зайшов в приміщення школи.

Фонд братів Кличків надав цій спорт­школі необхідне для занять спортом устаткування, яке тут не оновлювалося більше 60-ти років. Зокрема, це знаряддя для різних видів спорту, в тому числі для секцій тхеквондо, греко-римської боротьби, гандбольні форми, устаткування для спортзали, ворота для ігрових видів спорту... А ще в приміщенні школи обладнали першу в місті боксерську залу з сучасним рингом.

Сама ж спортивна зала, де проходило відкриття, фізично не змогла вмістити в себе усіх учнів школи, журналістів і гостей, тому була сильна тиснява.

Але для проведення показових виступів місцевих спортсменів організаторам заходу якимось дивом вдалося відтіснити школярів в різні сторони.

Свою  майстерність  перед  високим гостем показали спортсмени з тхеквондо і боксу. Коли ж черга дійшла до греко-римської боротьби,  Володимир  ви­йшов на тотамі. Він продемонстрував декілька  прийомів, чим  викликав у глядачів гучні овації.

Після  цього Кличко отримав подарунки: від директора ДЮСШ №1 – картину, на якій намальований корабель, а від юних тхеквондистів – картину з відбитками дитя­чих ніг.

Після закінчення свята школярі масово посунули на вулицю, а потім побігли за машиною, в якій їхав Володимир. В тисняві молодші школярі падали, переступа­ючи їх, вперед бігли старші... І хто знає чим би це все закінчилося, якби натовп складав не 200, а, приміром, 2 тисячі людей. Відзначимо, що в цей момент на вулиці не знайшлося жодного тренера чи вчителя, який за необхідності міг би зупинити дітей.

Журналістський десант майже з боєм пробився до своєї маршрутки.

Виїжджаючи з шкільного дворику, ми не могли не помітити ями, нашвидкоруч залатані шлаком, що називається на тяп-ляп.

А дорогою в Дніпропетровськ журналі­сти нарікали на організацію зустрічі та організаторів. «Навіть брифінг не змогли нормальний організувати, довелося спілкуватися з Володимиром під акомпанемент його шумних фанатів. Навіть уявити не можна, якою буде картинка», – повторювали телевізійники.

А я все одно буду голосувати за Володимира Кличка, бо він – найкращий, – запевняла все та ж колега у коротенькому платтячку... І здається, дівчину зовсім не цікавило, що Володимир на відміну від свого старшого брата політикою не цікавиться, і, відповідно, на виборах балотуватися не планує. Принаймі, поки що.

2553

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.