Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


Нове вуличне освітлення, реконструкція житла, нові стадіони. Громади області змінюються просто на очах

28.02.2019 20:20:06

Об’єднані громади Юр’ївського району нарощують економічний потенціал і змінюються просто на очах. Тут вже дві об’єднані громади взяли на себе відповідальність втілювати якісні управлінські рішення, а разом з тим – створювати свій унікальний образ, впроваджувати конкурентоспроможні проекти, розроблювати нові стратегії, започатковувати партнерські стосунки.

У Варварівській ОТГ, після об’єднання, передусім взялися за термомодернізацію шкіл і дитсадків – втрати на енергоносії зменшилися на 15%. Потім навчальні заклади почали облаштовувати інтерактивними дошками. Ще один напрямок – благоустрій території. Наразі всі населені пункти громади стовідсотково з вуличним освітленням. Застосовуються виключно LED-технології, що дозволяє заощаджувати бюджетні кошти. У Вербуватівці реконструювали двоповерховий будинок на 12 сімей. Ключі від омріяних квартир отримали медики, вчителі, вихователі. У такий спосіб мотивують молодих спеціалістів залишатися й працювати в сільській місцевості. Аби забезпечити селян якісною питною водою, у Вербському збудували водовід.

Про успіхи децентралізації не з чуток знають і в Юр’ївській ОТГ. Зокрема, у центрі громади завершили перший етап реконструкції парку, оновили покрівлю Преображенського НВК, відремонтували будівлю та дах  Чернявщинської амбулаторії. Ще один здобуток – новий стадіон у Юр’ївці. Спортоб’єкт облаштували обласним коштом буквально за рік. Для занять спортом – два футбольні поля, бігові доріжки, баскетбольний і волейбольний майданчики, воркаут-зона. Новий стадіон – майданчик для уроків фізкультури учнів Юр’ївської школи та тренувань вихованців місцевої ДЮСШ. Тут же проходитимуть і змагання різних рівнів. Вперше за три десятиліття капітально відремонтували районний Будинок культури в Юр'ївці. Оновили все: від даху до глядацької зали. Вперше за півстоліття дочекалася ремонту і Юр’ївська опорна школа. Фасад утеплили та пофарбували у яскраві кольори. Замінили покрівлю, установили енергозберігаючі вікна, змонтували нові комунікації та систему опалення. Зсередини – новий інтер’єр, сучасні меблі та інтерактивні комплекси.

У ОТГ наголошують, вони зрозуміли: місцева влада – це вони самі. І їм, а не комусь іншому, вирішувати, куди і як витрачати бюджет, їм створювати добробут у власному селі. Зараз в громадах реалізували понад півсотні інфраструктурних проектів, які покликані забезпечити якісне й комфортне життя мешканців. І на цьому зупинятися не збираються.

343

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.