Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


АМУ вдалося не допустити перекладання на місцеві бюджети фінансування державних гарантій в обсязі 110,8 млн грн

04.03.2019 15:09:31

Міністерство соціальної політики України розробило проект постанови Уряду «Про затвердження Порядку повернення майна чи відшкодування його вартості депортованим особам або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб». Документ передбачав відшкодування вартості майна депортованим особам або їх спадкоємцям за рахунок коштів бюджетів місцевого самоврядування. Тобто цим проектом пропонувалось перекласти державні гарантії, передбачені статтею 7 Закону України «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», з державного на місцеві бюджети.

27 лютого 2019 року цей проект урядової постанови був включений до порядку денного засідання Кабінету Міністрів України. Проте, через заперечення Асоціації міст України, питання зняли з розгляду.

Нагадаємо, представник АМУ бере участь в засіданнях Кабінету Міністрів України. Відповідно до регламенту Кабміну, Асоціація щотижнево отримує проекти нормативно-правових актів, що розглядатимуться на засіданні. Таким чином забезпечується можливість для аналізування та опрацювання проектів, які стосуються місцевого самоврядування, і формування позиції АМУ.

В результаті, завдяки налагодженому діалогу з Урядом, Асоціації міст України,вдалося не допустити перекладання на місцеві бюджети додаткового навантаження в обсязі 110,8 млн грн.

276

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.