Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


У Нікополі стару будівлю поліклініки реконструюють під дитячу лікарню

06.03.2019 20:53:44

У Нікополі реконструюють стару триповерхову будівлю поліклініки, де розташують сучасну дитячу лікарню. Місцевий дитячий медзаклад ніколи не мав окремого приміщення. Різні відділення були розкидані містом, а це були незручності і для батьків, і для маленьких пацієнтів. Після реконструкції триповерхової старої будівлі діти обстежуватимуться та лікуватимуться у сучасних умовах. Там буде і стаціонар, і діагностичне відділення, і амбулаторія. Все – в одній будівлі.

«Понад 30 років Нікополь чекав на дитячу лікарню. Нарешті в одній будівлі буде консультативно-діагностичний центр, стаціонар, лабораторне, рентгенологічне відділення, – сказав головний лікар дитячої міської лікарні В’ячеслав Мальгін. – Маємо висококваліфікованих фахівців – окулістів, ЛОР-лікарів, невропатологів, кардіологів, хірургів, травматологів, ендокринологів, гастроентерологів. Вони прийматимуть пацієнтів із Нікопольського і Томаківського районів та сусідніх ОТГ - Марганця і Покрова».

Нині фасад будівлі вже утеплений. Його облаштовують декоративною штукатуркою. Всередині підрядники замінили комунікації. У розпалі – оздоблювальні роботи. На третьому поверсі стіни підготовили під фарбування, підлогу – під лінолеум. На інших – монтують стелю. Кипить робота й у підвалі – там підлогу облаштовують кахлем.

«Плануємо закупити сучасне обладнання для гастроскопії, УЗД  та рентген-діагностики, анестезії. У стаціонарі облаштуємо палату інтенсивної терапії. Будуть і сімейні палати – для перебування дітлахів із батьками», – зазначила педіатр Олена Полякова.

На добу дитяча лікарня Нікополя прийматиме понад 200 маленьких пацієнтів. Буде і стаціонар на 36 ліжок.  

661

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.