Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


Дніпро поділився з іншими регіонами України досвідом цифрового перетворення громади

07.03.2019 20:38:54

Маршрути успіхів: у Дніпрі представники ОМС вивчали досвід цифрового перетворення громади та впровадження інструментів «розумного» міста

5-6 березня у Дніпрі пройшов навчальний візит для представників органів місцевого самоврядування на тему «Дніпро – «розумне місто». Цифрове перетворення громади: досвід Дніпровської міської ради». В рамках проекту USAID “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” до обласного центра приїхали 30 учасників з 17 областей та міста Києва.

Програма «Маршрути успіхів» реалізується вже другий рік поспіль. Її мета-показати кращі практики українських міст у сфері місцевого самоврядування.

Протягом двох днів представники департаментів та виконавчих органів демонстрували учасникам візиту всі сервіси, напрацювання та ділилися досвідом, як Дніпру вдалося зробити владу доступною, а спілкування мешканців з нею - простим і зручним процесом для всіх. Зокрема, 5 березня гостей познайомили з Ситуаційним центром, продемонстрували, як працює "Єдина гаряча лінія для звернень громадян", а також показали роботу ЦНАПів та проекту «Безпечна школа». 6 березня, представники ОМС ознайомили з досвідом Дніпра щодо підвищення знань і вмінь громадян у користування електронними сервісами та використання Е-технологій у роботі музею АТО.

Підсумовуючи свій візит до Дніпра, учасники відзначили, його програма була насиченою та цікавою. А спікери контактними та готовими ділитися всіма секретами успішно реалізованих проектів. Не всі продемонстровані практики виявилися для учасників навчального візиту новими, однак, говорили вони, було дуже цікаво познайомитися з місцевою специфікою та порівняти, в кого вийшло краще. Найголовніше ж, вони обмінялися досвідом та налагодили чимало корисних контактів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

524

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.