Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


Після 30 років забуття дитячий садок у Миколаївці, нарешті, відчинить свої двері для малечі

24.03.2019 21:41:34

У селі Миколаївка Дніпровського району реконструюють дитячий садок «Веснянка». Дошкільну установу звели ще наприкінці минулого століття. Однак вона пропрацювала вісім років і зачинилася на реконструкцію, яка через брак коштів так і залишилася «на папері». І великий дитячий заклад, куди могли ходити малюки з трьох сіл, кілька десятиліть стояв зачиненим посеред села. Зараз тут триває реконструкція, яку проводять обласним коштом. Місцеві розповідають, що батьки малечі, навіть не очікуючи завершення робіт, вже поздавали документи на оформлення дітей.

На сьогодні в закладі замінили покрівлю, встановили нові вікна, утеплили й частково пофарбували фасад. Крім того, зробили перепланування груп, змонтували комунікації та проклали нову електромережу. Наразі йдуть внутрішні роботи. У приміщеннях шпаклюють стіни,  у санвузлах укладають плитку. А поблизу будівлі  змонтували модульну газову котельню.

В оновленому дитсадку «Веснянка» буде 4 групи, до яких загалом ходитимуть 70 хлопчиків та дівчаток. У кожної групи буде власний ігровий майданчик та павільйон з пісочницею. Територію закладу облагородять, висадять дерева, кущі і квіти. До речі, після відкриття оновлений дошкільний заклад готовий приймати не тільки дітей з Миколаївки, а й прилеглих сіл.

 

 

 

293

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.