Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Концерт


Сергій Притула з «вар’ятами» виступить у Дніпрі та Кам`янському (ВІДЕО)

25.03.2019 19:07:43

Зірки Нового каналу, найбільш гастролююче гумористичне шоу країни – «Вар'яти-шоу» – запрошують глядачів на нову 2-годинну програму!

Як завжди, буде багато жартів про відносини в родині і на роботі, про тих, кого любимо і трошки ненавидимо, про улюблених дружин і всезнаючих тещ, про дітей і батьків – словом, все, чим кипить життя навколо. І, головне, без політики.

Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» з’явилося у Тернополі в травні 2010-го року. Сергій Притула зібрав під своє крило кращих україномовних гумористів країни і за 6,5 років перетворив «Вар’яти-шоу» з невеликого гумористичного проекту, відомого виключно на західній Україні, на одного з флагманів сучасного українського гумору і очевидного лідера по гастрольних графіках серед гумористичних проектів! Колектив «вар’ятів» знаходиться у «вічному турі» - щороку більше сотні концертів по всій Україні та за її межами!

У столиці «Вар’яти» вперше з’явились у травні 2015-го року в рамках святкування свого 5-річчя і одразу ж зібрали аншлаг! Київській публіці припав до смаку стиль «вар’ятів» і одного концерту в Міжнародному центрі культури та митецтв вже було мало,тому проводилось по 2 захода в день.

Цікавим є і той факт, що усіх цих успіхів «Вар’яти» досягли не маючи телевізійної версії свого шоу. Тож зараз, коли така з’явилась, до концерту очікується підвищений інтерес з боку тих, хто раніше ніколи не перетинався з їх творчістю!

Кам`янське – 3 квітня, 19:00, ПК «Хімік», ціна квитків – 180-490 гривен.

Дніпро – 6 квітня, 17:00 та 20:00, ПК «Шинник», ціна квитків – 200-650 гривен.

Когда: 06 апреля 2019 в 20:00
Где: Дніпро, Кам`янське
Цена: 200-650 грн
963

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.