Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


В обласному центрі реконструюють басейн для санаторної школи

28.03.2019 17:31:11

У Дніпрі реконструюють басейн для більш як 400 вихованців школи-інтернату. Дніпровська школа-інтернат №3 – санаторна. Вона для дітей, які мають проблеми зі спиною. Для їх розвитку та оздоровлення потрібні масажі, фізіотерапія та лікувальна фізкультура. Невід’ємна складова лікування патологій хребта - плавання. Проте шкільний басейн не працював з 1990-х, а стара будівля десятки років була в аварійному стані. Учнів возили на заняття до басейнів по всьому місту.

«У школі дуже чекають на відкриття басейну, адже заклад не тільки навчальний, а й лікувальний. У дітей – різні ступені сколіозу, тому уроки плавання їм просто необхідні», - говорять в адміністрації школи-інтернату.

Наразі реконструкція старого приміщення у розпалі. Роботи проводяться за обласний кошт. Там вже встановили чашу басейну шириною 14 м та довжиною  25 м. Її глибина – від 1 до 4,8 м. Він вміщатиме 45 дітей. Будуть вишка для стрибків у воду та глядацькі трибуни. Для дітей із інвалідністю підрядники збудували окремий вхід із підйомником, який доставлятиме школярів на другий поверх. Крім того, в басейні вже змонтували підвісну стелю, облицювали кахлями стіни, облаштували систему вентиляції та очистки. Тут навіть буде своя лабораторія, де слідкуватимуть за станом води. Осучаснили і велику спортивну залу. Наразі тривають оздоблювальні роботи на першому та другому поверхах. Там облаштовують роздягальні, тренерські, кімнати для занять лікувальною фізкультурою та кабінети лікарів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

423

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.