Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Потребитель


Жителі Дніпра заборгували за опалення понад мільярд гривень

03.04.2019 18:59:48

Теплопостачальники підбили підсумки опалювального сезону й закликали містян не накопичувати боргів

Першого квітня у Дніпрі закінчився опалювальний сезон 2018-2019 років. Це обумовлено підвищенням середньодобової температури повітря. За словами керівників комунальних теплопостачальних підприємств, у цілому опалювальний сезон у місті пройшов без надзвичайних ситуацій. Якщо й були незначні аварії на теплотрасах, їх оперативно усували.

Про це повідомила прес-служба Дніпровської міськради.

«Нам вдалося якісно підготуватися до опалювального сезону. Завдяки цьому він пройшов, як ніколи, на хорошому рівні. Свідченням цього є невелика кількість звернень від містян: у порівнянні з минулими роками їх стало в рази менше. Протягом усього сезону не було глобальних поривів, аварій на теплових мережах», – розповів директор комунального підприємства «Теплоенерго» Андрій Клименко.

Із припиненням подачі тепла комунальники традиційно одразу починають готуватися до наступного опалювального сезону. На кожному теплопостачальному підприємстві розробляють відповідні графіки.

«Вже зараз розпочинаємо проводити гідравлічні випробування мереж, щоб виявити й усунути «слабкі» місця. Також у рамках підготовки до наступного опалювального сезону у котельнях і теплопунктах замінюватимемо й ремонтуватимемо котли, технологічне обладнання. Плануємо повністю завершити зовнішню ізоляцію теплових мереж, щоб не було тепловтрат», – сказав директор КП «Теплоенерго».

 Також керівники всіх трьох теплопостачальних підприємств Дніпра закликали абонентів розрахуватися за опалення. Зокрема, борг населення перед КП «Теплоенерго» становить понад 1 млрд грн, перед КП «Коменергосервіс» – понад 112 млн грн, перед КП «Комунжилсервіс» – майже 23 млн грн.

«Тим, хто через різні життєві обставини не може одразу погасити весь борг, пропонуємо укласти договір про реструктуризацію й сплачувати частинами. Якщо злісні неплатники не виявляють такого бажання, маємо право позиватися до суду», – додала директорка КП «Коменергосервіс» Ольга Конельська.

 

797

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.