Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


Громадам Дніпропетровщини розкажуть як оформити проекти для конкурсу «Малі міста-великі враження»

19.04.2019 19:39:01

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Нагадаємо, «Малі міста – великі враження» - це конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей. Відзначимо, цього року на реалізацію проектів-переможців Уряд, порівняно з 2018 р., вдесятеро збільшив фінансування і виділив 50 млн грн.

Подати проекти на конкурс можуть органи місцевого самоврядування, юридичні особи всіх форм власності, творчі спілки, фізичні особи – підприємці (далі – ініціатори), культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Ініціативи повинні відповідати кільком критеріям:

1) строк реалізації проекту – початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року;

2) реалізація проекту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70 відсотків загальної кошторисної вартості проекту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 відсотків;

3) очікувана сума коштів з державного бюджету становить:

для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;

для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000  000 гривень;

для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.

Заявки на участь у конкурсі «Малі міста-великі враження» можна подавати до 17:59 15 травня 2019 року до Міністерства культури України. Більш детальна інформація за посиланням:

http://auc.org.ua/novyna/konkurs-mali-mista-velyki-vrazhennya-yak-podaty-zayavku-na-uchast

 

 

576

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.