Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Майже 174 млн грн отримали громади Дніпропетровщини на розвиток інфраструктури

02.05.2019 17:08:34

Наприкінці квітня Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад України у 2019 році.

У Дніпропетровській області 62 об’єднані територіальні громади загалом одержали 173,9 млн грн на розвиток інфраструктури. Розповідає консультант проекту Пульс з бюджетних питань Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України Інна Кравченко. 

Наприкінці квітня Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад України у 2019 році. Усього – це 2,1 млрд грн, які розділили між 806 ОТГ, що перейшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

«Кошти розподіляються між ОТГ, пропорційно до площі території та кількості сільського населення у територіальних громадах, – говорить Інна Кравченко. Тобто, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більший розмір її субвенції. На Дніпропетровщині найбільшу суму з державного бюджету на розвиток інфраструктури отримає цьогоріч Васильківська селищна об’єднана територіальна громада – 6,6 млн грн, а найменшу Верхньодніпровська міська об’єднана територіальна громада – 829,1 тис. грн», – відзначає бюджетний консультант Дніпропетровського регіонального відділення АМУ.

У поточному році додаткові кошти на розвиток інфраструктури надійдуть також до бюджетів міст обласного значення, які у 2018 р. завершили процедуру приєднання прилеглих сільських рад. На Дніпропетровщині субвенцію на розвиток інфраструктури вперше отримають Покров – 1 млн 735 тис. грн  та Марганець – 1 млн 722 тис. грн.

За словами регіонального консультанта АМУ, кошти субвенції можуть бути спрямовані на розроблення проектної документації, підвищення якості надання адмінпослуг, створення сучасних систем організації управління громадою. Громади Дніпропетровщини також можуть використати інфраструктурну субвенцію на реконструкцію будівель бюджетних установ, нове будівництво, реконструкцію або капремонт вулиць, доріг та мостів, закупівлю транспорту для підвезення дітей до шкіл і дитсадків та інші заходи щодо об’єктів комунальної форми власності, які є важливими для посилення спроможності громади, забезпечення належного рівня безпеки та цивільного захисту тощо.

 

1038

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.