Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


Громади Дніпропетровщини кличуть на конференцію "Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку"

21.05.2019 17:02:32

6-7 червня 2019 року у м. Тульчин Вінницької області відбудеться конференція "Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території". Організаторами заходу виступили Український центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською об’єднаною громадою. Асоціація міст України виступає партнером конференції. 

На конференцію запрошують міських голів малих міст, голів ОТГ, сільських та селищних рад аби вони з перших вуст почули про досвід провідних європейських експертів. Зокрема, Міхаль Асам, голова громади Пайтінг (Німеччина) на прикладі власної громади презентує практичні кейси з трансформації історичного міста.

Зареєструватися для участі (це обов’язкова умова), можна до 24 травня 21.00 за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1kxKO3FpVLaDyUgxlzldDToXbBLEAqYrAXRvgf52rjJ8/viewform?edit_requested=true (кількість місць обмежена).

Необхідно заповнити анкету учасника та підготувати коротку презентацію (2-3 слайди) українською та англійською мовою про історичну пам’ятку; об’єкт або елемент нематеріальної культурної спадщини, розташований на території міста, громади, села, селища. Презентацію надіслати на електронну адресу: [email protected] одночасно з реєстрацією (презентація та анкета мають бути надіслані з однієї електронної адреси).

Після опрацювання анкет та презентацій на адресу учасника організатори конференції відправлять підтвердження. Запрошені проживатимуть в готелі Вінниці. Проживання, трансфери та харчування забезпечується за рахунок організаторів.

 

 

 

718

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.