Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Спортивный клуб «Престиж»


Історія успіху від Андрія Котельника та Юлії Ткач (Львів)

28.05.2019 12:48:05

17 травня, у місті Львові провели зустріч із видатними спортсменами Львівщини та студентами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України. Зустріч була дуже цікава, насичена та змістовна.

Андрій Котельник - український боксер-професіонал, який виступав в легкій ваговій категорії. Призер Олімпійських ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу в 1-й напівсередній версія WBA, ваговій категорії. З українським чемпіоном підписав контракт найкращий боксерський промоутер та функціонер у світі - Дон Кінг. Тренуючись, Андрій проживав багато років за кордоном: Німеччина (10 років) та США (3 роки). Після закінчення професійної кар'єри, Андрій розвиває у Львові дитячу спортивну школу.

Юлия Ткач - багаторазова чемпіонка світу та Європи із боротьби, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Імениті спортсмени поділилися із студентами своїм життєвим досвідом, принципами та цінностями, на яких будують своє життя.

Якщо підсумувати виступ спортсменів, то найважливішими принципами їх життя становить: віра в Бога, віра в себе, мрія стати чемпіоном, тренер (так як без нього не можливо стати чемпіоном), наполегливість, дисципліна, навчатися вигравати та програвати.

Чудовий захід. Велика подяка Роман Семенів за організацію заходу в університеті, а також висловлюю слова вдячності начальникові управління молоді та спорту Львівської міської ради Антону Нікуліну за запрошення спортсменів до нашого заходу. За гостеприїмність окрема подяка заступникові начальника відділу, кандидата педагогічних наук, капітана служби цивільного захисту - Ігору Святославовичу Ковалю.

Соціальний проект "Історія успіху" набирає свої обороти та розширює діяльність територією країни.

678

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.