Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


На Дніпропетровщині поліція проводить перевірку за фактом ймовірного розповсюдження чорного піару проти президента

10.06.2019 17:30:00
Источник: Oporaua.org

Відкрито впровадження щодо розповсюдження листівок з неправдивою та компрометуючою чинного президента інформацією.

На Дніпропетровщині поліція зареєструвала факт щодо ймовірного розповсюдження матералів з ознаками чорного піару проти чинного президента України. Раніше кандидат у народні депутати по виборчому округу №37 Дмитро Шпенов повідомив, що піар розповсюджують від його імені.

Про це повідомив Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі «ОПОРА» за виборами у Дніпропетровській області.

Так, спостерігачка Громадянської мережі «ОПОРА» звернулась до прес-служби Криворізького міського відділу поліції щодо повідомлень про ймовірне поширення матеріалів з ознаками чорного піару в 37 виборчому окрузі.

Прес-офіцер Оксана Лесонен повідомила, що станом на 7 червня заяви щодо протиправних дій у відношенні до будь-якого кандидата в народні депутати України наразі не надходило. Однак, керуючись законодавством, правоохоронці самостійно відкрили впровадження щодо розповсюдження листівок з неправдивою та компрометуючою чинного  президента  інформацією. Триває розслідування справи.

Напередодні, 5 червня, кандидат в народні депутати по 37 виборчому округу Дмитро Шпенов розмістив на своїй сторінці у Facebook відеозвернення, у якому повідомив, що 4 червня від його імені розповсюдили неправдиву інформацію в Апостолівському, Широківському, Криворізькому, Софіївському районах, безпосередньо на Інгульці. В листівках начебто містилась негативна інформація стосовно чинного президента України.

«Я вважаю, що це цинічний злочин у виборчому процесі, який карається Кримінальним кодексом. Я сьогодні подаю заяву в поліцію та буду наполягати, щоб поліція не спустила цю справу в унітаз, а знайшла злочинців, які розповсюджують неправдиву інформацію на моєму виборчому округу», – заявив Дмитро Шпенов.

1469

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.