Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Очільник поліції Дніпропетровської області Віталій Глуховеря підписав меморандум про співпрацю з главами ОТГ

18.06.2019 16:55:40

Меморандум підписано в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

В рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» очільник поліції Дніпропетровської області Віталій Глуховеря підписав меморандум про співпрацю з главами ОТГ.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

«Проект передбачає тісну і плідну співпрацю  об’єднаних територіальних громад та поліції  для досягнення  спільної мети - безпечного середовища для громадян», – наголосив Віталій Глуховеря.

«Станом на 28 травня ми маємо 36 підготовлених поліцейських офіцерів громади, з яких 34 розподілені у громади та успішно працюють, 2 залишається у резерві. Сьогодні до співпраці долучилися ще 17 об’єднаних територіальних громад», – зазначив він.

28 травня на Софійській площі в місті Києві відбувся урочистий випуск поліцейських офіцерів громади Дніпропетровської області.

Вже з 29 травня поліцейські офіцери громади  приступили до виконання  визначених для них обов’язків, а саме: на території ОТГ виконують функції дільничного, ювенального поліцейського, працівника дозвільної системи,  а також забезпечують безпеку дорожнього руху та оформлення ДТП без постраждалих.

Враховуючи успішний старт першого етапу впровадження проекту в 22 об’єднаних територіальних громадах нашої області, Головою Національної поліції анонсовано  впровадження  проекту на території всієї держави до 2020 року.

1547

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.