Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


В Кривому Розі скоєно напад на офіс політичної партії

18.06.2019 17:59:00
Источник: Oporaua.org

В Кривому Розі невідомі скоїли напад на офіс політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Спостерігачі ОПОРИ побували на місці події. Поліція встановлює обставини справи.

14 червня близько 11:00 на офіс політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» було скоєно напад. Як з’ясували спостерігачі, невідомі особи в масках пошкодили стіни офісу партії ззовні і всередині написами, також спостерігачка ОПОРИ побачила всередині приміщення пошкоджену оргтехніку та працівницю офісу з перев’язаною рукою.

Про це повідомив Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області.

Вадим Віншель, керівник Криворізького осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» прокоментував подію спостерігачці ОПОРИ: «Поліція проводить розслідування. Я можу констатувати лише факт. Було кілька людей, багато з них були у футболках з розпізнавальними знаками «Нацкорпус». Людей, які вчинили напад я не знаю. Більшість з них були з закритими обличчями».

У свою чергу Вадим Іващенко, представник Національного корпусу в Кривому Розі розповів спостерігачці ОПОРИ, що «нападом це важко назвати. Те, що написано на Першому міському, то майже все не правда. Ніхто нікого не бив, офісну техніку не руйнував, тому що її там не було. Моніторів ніхто не трощив. Знаєте, я теж можу замотати руку і сказати, що там травма. Ніхто жінок і пальцем не чіпав».

На питання спостерігачки ОПОРИ, чи ви підтверджуєте той факт, що це були представники Національного корпусу, Вадим Іващенко заявив: «Це були невідомі патріоти».

За повідомленням заявників, поліція наразі зареєструвала подію в журналі єдиного обліку. Встановлюються обставини справи та особи, причетні до правопорушення.

927

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.