Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


На Дніпропетровщині фарбують борди з політичною рекламою та зривають оголошення про зустріч із кандидатами

08.07.2019 16:35:28
Источник: Oporaua.org

У Новомосковську пошкодили борди кандидатів, а в Дніпрі зривають оголошення про зустріч із кандидатом.

5 липня на виїзді з міста Новомосковськ спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджені білборди кандидатів у народні депутати України Олімберга Бестаєва, Олега Дядика та Івана Жадана.

Про це повідомив Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області.

Раніше ОПОРА вже повідомляла про пошкодження агітаційної продукції кандидата по 38 виборчому округу Олімберга Бестаєва.

У цей же день у Дніпрі за адресою проспект Героїв, 12 мешканці будинку побачили як молода особа зриває оголошення про зустрічі з кандидатом у народні депутати по виборчому округу №27 Денисом Кирпенком. Коли небайдужі мешканці будинку спробували сфотографувати цю особу, він почав тікати. Одна з мешканок будинку схопила його за сумку, але він вирвався і втік. Жінка вдарилася об дерево, але до лікарів вирішилася не звертатися. Вона склала заяву до поліції.

Денис Карпенко повідомив спостерігачу ОПОРИ: «Останніми днями ми все частіше зустрічаємось із випадками пошкодження таких оголошень».

Відповідно до частини 26 статті 74 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України.

Зазначені діяння можуть мати ознаки перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднане з пошкодженням майна (ч. 2 ст. 157 ККУ).

1844

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.