Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Сон розуму народжує потвор

11.07.2019 15:45:06

El sueño de la razón produce monstruos.

Верхньодніпровський район є одним із сотень занедбаних регіонів України. Те ж саме суцільне бездоріжжя, корупція, злодійкувата і брехлива влада, відсутність справедливого і законного правосуддя, бездіяльні правоохоронці, зубожіле і зневірене населення, відтік кваліфікованої робочої сили.

Але політичні пристрасті на 34 одномандатному виборчому окрузі, куди входить і Верхньодніпровський район, вирують.

Кандидатами в народні депутати висунулося два десятки претендентів, наче конкурс в театральний інститут. Причому тільки семеро з них проживають, ще троє працюють і одна претендентка народилася на території округу, до речі, єдина жінка із цього списку.

Шестеро з претендентів висунуто політичними партіями, решта – самовисуванці. Серед претендентів є народний депутат, депутати обласної ради, голова районної ради, перший заступник міського голови, депутати районних та міських рад. Є також чотири пари однофамільців.

Результати діяльності претендентів заслуговують детального аналізу, про декого вже писала преса, зокрема «Двічі на граблі» в газеті «Лица» за 5 червня цього року.

Звернемо увагу на те, чого можна чекати від наступного нашого обранця. Чи можна вірити депутату, який прогуляв майже половину засідань парламенту, а на окрузі пересічні громадяни не пам’ятають, за кого вони голосували, і згадують про нього тільки перед виборами завдяки різноманітній рекламі.

Важко вірити кандидатам, які йшли на вибори в обласну чи районну раду за списками політичної партії, а тепер вони самовисуванці та ще й безпартійні.

Згідно Конституції України, єдиним джерелом влади є народ. Тому народу важливо не обрати чергових пристосуванців, крадіїв, прогульників, брехунів і кнопкодавів. Для цього важливо згадати їхні попередні програми і обіцянки та їх виконання.

Подумайте, як змінилося ваше і їхнє життя, життя району, області, країни, за їхнього керівництва чи депутатства. Оцініть їхні статки за деклараціями і подумайте: «А хто ж оплачує цьому молодику багатомільйонну рекламу, при його скромних доходах?».

Це стосується й партійних списків. В багатьох з них також є чимало сумнівних персонажів.

Але якби претендентів було набагато менше, то й вибір був більш передбачуваним.

Хоча і в цьому випадку існує одна область, де результат по одномандатних округах уже відомий, більшість здобуде одна регіональна партія, причому половина обранців є родичами.

При великій кількості кандидатів, для перемоги на окрузі може вистачити кілька тисяч голосів виборців, тобто не дуже великого підприємства або міста, або в межах 3 відсотків від загального числа виборців округу.

Ким організована і кому вигідна така технологія – це питання. На мою думку, це вигідно в першу чергу тим, хто має можливість для підкупу.

Микола Дзядук,
Верхньодніпровський район

Илюстрація з анонса – Mir-kvestov.ru

1712

Тэги: выборы-2019
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.