Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


Колишній директор державного підприємства розтратив майже 1 млн грн бюджетних коштів

16.07.2019 16:53:54

Директора підприємства, що займається обслуговуванням хвостосховищ радіоактивних відходів, затримано. На його майно накладено арешт.

На Дніпропетровщині судитимуть колишнього директора державного підприємства за розтрату майже 1 млн грн бюджетних коштів.

Місцевою прокуратурою міста Кам'янське затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора державного підприємства за скоєння кримінальних правопорушень: розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно в особливо великих розмірах; службове підроблення.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, колишній директор підприємства, що утворено з метою обслуговування хвостосховищ радіоактивних (уранових) відходів, у 2016 році вніс до офіційних документів – актів виконаних робіт – неправдиві відомості про нібито надання підрядною організацією послуг з розробки проектної документації на будівництво майданчика для сортування та кондиціонування відходів і забрудненого обладнання. При цьому посадовець достовірно знав, що фактично вказані послуги підрядною організацією не надано.

Через такі дії екс-директора з державного підприємства підрядній організації перераховано бюджетні кошти у сумі майже 1 млн грн, якими керівник останньої розпорядився на власний розсуд.  

В ході досудового розслідування прокуратурою пред’явлено цивільний позов про стягнення з обвинуваченого на користь державного підприємства заподіяної майнової шкоди. З метою забезпечення цивільного позову та відшкодування заподіяної шкоди на нерухоме майно (квартиру), що перебуває у власності колишнього посадовця, накладено арешт.

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

 
 
674

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.