Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Асоціація міст України


"Якісні і доступні культурні послуги" – АМУ запрошує до анкетування

17.07.2019 15:24:16

Міністерство культури проводить опитування громадської думки з метою з’ясування питань бачення українцями сутності, потреб, поточного стану, проблем, перспектив та можливостей реалізації прав громадян у сфері культури. Зокрема, наявності, доступності та якості культурних послуг, рівня задоволеності організацією надання таких послуг.

АМУ підтримує дослідження Мінкультури, звертаючи увагу на необхідність якомога ширшого охоплення територіальних громад та максимально глибокого вивчення проблем у сфері культури на місцевому рівні.  

Участь в анкетуванні (заповнити анкету) може будь-яка бажаюча особа: співробітники регіональних відділень АМУ, представники ОМС, ОМВ, ЗМІ, ГО, громадяни, оскільки саме мешканці громад є потенційними споживачами культурних послуг.

Запропонована анкета складається з 40 запитань, розділених на 4 блоки: бачення сутності культури та культурного середовища свого місця проживання; розуміння власних культурних прав; побажання і пропозиції щодо змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами;  загальні дані про респондента.

Опитування триватиме до 22 липня 2019 року, а його результати в подальшому використовуватимуться для обґрунтування позицій міст, селищ та ОТГ – членів АМУ під час внесення змін до Нормативно-правових актів, спрямованих на реформування державних соціальних стандартів і нормативів у сфері забезпечення громадян культурними послугами.  

Мінкульт і АМУ наполегливо просять громадян долучитися до опитування, заповнити запропоновану нижче електронну анкету, а також, по можливості, поширити її серед родичів, друзів, колег, знайомих.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-8gZ1wquIs0JQHBRdwd_QtVLZZeaRM3RPExIhMBxXMbPegA/viewform

 

 

486

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.