Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


«Люди з вдячністю відгукуються про роботу поліцейських офіцерів громади»

09.09.2019 10:48:12

Заступник Голови Національної поліції України полковник поліції Олександр Фацевич особисто поспілкувався з главами та жителями об’єднаних територіальних громад.

 «Люди з вдячністю відгукуються про роботу поліцейських офіцерів громади, а такий зворотній зв'язок – це найголовніша оцінка роботи поліції», – наголосив заступник Голови Національної поліції України полковник поліції Олександр Фацевич.

5 вересня він відвідав об’єднані територіальні громади Дніпропетровської області, де вже понад трьох місяців працюють поліцейські офіцери громади.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

 «Сьогодні я особисто поспілкувався з главами та жителями об’єднаних територіальних громад та ще раз впевнився, що проект «Поліцейський офіцер громади» потрібно розвивати і далі, запроваджувати його в інших областях України. Громади очікують на молодих, активних та професійно підготовлених поліцейських, які забезпечуватимуть порядок на території своєї громади та своєчасно реагуватимуть на її потреби», – повідомив заступник Голови Нацполіції. 

Він вручив главам ОТГ подяки за сприяння у розвитку проекту, за внесок та взаємодію з правоохоронними органами та відзначив, що тільки спільними зусиллями можна досягти безпеки на території громади.

«Поліцейські офіцери громади забезпечені всім необхідним та мають комфортні умови для праці. Для успішного виконання поставлених завдань у них є автомобіль, робочий кабінет та  усе необхідне для роботи. Також вони мають соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством», – зазначив Олександр Фацевич.

Він додав, що за декілька місяців роботи поліцейські налагодили зв'язок з главами ОТГ та місцевими мешканцями.

«І хоча на сьогодні є потреба у більшій кількості офіцерів громад, в планах Національної поліції України забезпечити кожну територіальну громаду достатньою кількістю поліцейських», –  зазначив Олександр Фацевич. 

Зараз на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проходить другий етап підготовки поліцейських офіцерів громади в рамках проекту. На них вже чекають громади Дніпропетровської та Кіровоградської областей.  

840

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.