Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


У Орлівщині виконали доручення про безпеку біля школи

24.09.2019 20:17:53

Але водіїв і батьків просять не знижувати пильність.

В селі Орлівщина Новомосковського району, для обмеження швидкості автотранспорту та забезпечення безпечного руху, на дорожньому покритті біля школи по вулиці Покровській встановлено «штучні нерівності».

Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Піщанська сільська рада».

«Поліцейські офіцери та адміністрація громади звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів», – наголошують піщанці.

 

Поліцейський офіцер Піщанської ОТГ Ігор Волобуєв та укладачі «лежачого поліцейського»

 

Нагадаємо, 31 серпня при проведенні у селі Орлівщина заходу «Відкритий мікрофон» в рамках Мультимедійної інформаційної кампанії «Поліцейський офіцер нашої громади» ГО «ЛАРП» у 10-х громадах на території Дніпропетровської області, присутніми мешканцями громади, а також при проведенні опитування громадян були названі побажання людей, серед яких – встановлення біля школи засобу примусового зниження швидкості.

«Як зробили дорогу, тут їздять з такою швидкістю, що їх ніхто не бачить», – розказав тоді у «відкритий мікрофон» місцевий мешканець.

«Клопотати перед відповідними службами (балансоутримувачами доріг) щодо обладнання ділянки дороги на вул. Покровській в с. Орлівщина біля навчального закладу пристроєм примусового зниження швидкості («лежачий поліцейський») та розміткою «пішохідний перехід», – просили місцеві при опитуванні.

«Вже розпочався новий навчальний рік, а отже на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікулярні дні відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих – зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних випадків.

Нагадуємо дорослим – безпека дітей перш за все залежить від вас. Від уважності керманичів авто, від відповідального ставлення батьків, і просто від небайдужості кожного з нас.

Шановні батьки, обов’язково нагадайте своїм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто.

Шановні водії! Будьте максимально уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, у місцях, де встановлено знак «Діти», у районі зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, місць масового відпочинку. Дитина може раптово з'явитися на дорозі! Вам необхідно знизити швидкість і бути уважними!

Наразі поліція посилила контроль на дорогах. Однак, зусиль одних тільки правоохоронців, освітян та адміністрації громади не достатньо. Аби діти почувалися в дорожньому русі безпечно, потрібна підтримка суспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це!» – закликає Піщанська сільська рада.

Крім того, як повідомляється, в смт Меліоративне Піщанської ОТГ поліцейські та службовці батальйону «Дніпро-1» провели зустріч-навчання з вихователями та дітлахами ДКЗ «Ромашка» стосовно ПДД та навчання щодо Правил поведінки при виявленні підозрілих предметів, розуміння який вигляд мають небезпечні, вибухонебезпечні придмети та вогнепальна зброя.

1205

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.