Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Після вилучення синів, мати почала виправлятися

23.10.2019 14:24:08

Раніше її вже попереджали за неналежне виховання дітей.

Вчора у Томаківській громаді працівники ювенальної превенції вилучили у матері двох малолітніх дітей: 6-річного та 2-річного синів.

Про це повідомляє Facebook-сторінка «Поліцейський офіцер громади в Дніпропетровській області».

«Поліцейським офіцером Томаківської громади спільно з працівниками ювенальної превенції, дільничним офіцером поліції, а також соціальними працівниками була планово відвідано сім'ю (СЖО) (у складних життєвих обставинах – ред.).

В результаті, тимчасово вилучені малолітні діти і доставлені до дитячого відділення місцевої лікарні.

Також матері дітей було повідомлено про вжиття заходів щодо забезпечення належного стану проживання її дітей та якщо вона їх не виконає – протягом 5 днів, відповідно до чинного законодавства, діти будуть вилучені та передані до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей «Теплий Дім» у м. Марганець», – йдеться в повідомленні.

 

Фото з Facebook

Скрін з Facebook

 

Як пояснив «Лицам» поліцейський офіцер Томаківської ОТГ Олег Швидкий, цю мати вже попереджали про відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

«Раніше її дитина 6-річна ходила по Томаківці ніччю сама, – розказав Олег Швидкий. – Мати ніде не працює. Живе з батьками, їм років 40-45. Батько підробляє «шабашками», мати її теж ніде не працює».

У 6-річного хлопчика – велика косоокість, йому треба оформлювати інвалідність, а цим ніхто не займається. Також, він відстає у розумовому розвитку.

«Ми приїхали на інспекцію у їх родину СЖО, а там у домі немає електрики, немає опалення, немає, чого їсти. Щось варять на кострі у дворі. Куди витрачають «дитячі» гроші – незрозуміло», – каже поліцейській офіцер громади.

За його словами, мати вже почала виправлятися. «У домі вже постірано і убрано», – акцентує він.

До того ж, у Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей «Теплий Дім» у м. Марганець, куди мали намір помістити дітей, немає вільних місць.

1047

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.