Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Заступник Голови Нацполіції поділився планами розширення проєкту «Поліцейський офіцер громади» на 2020 рік

06.12.2019 13:53:08

Під час семінару-тренінгу у Дніпрі Олександр Фацевич розповів про ефективність роботи проєкту у Дніпропетровському регіоні.

4-5 грудня на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Національна поліція України провела семінар-тренінг для керівників підрозділів превенції Рівненської, Хмельницької, Волинської, Черкаської та Харківської областей, де зараз реалізовується проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Під час семінару-тренінгу у Дніпрі заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич поділився планами розширення проєкту «Поліцейський офіцер громади» на 2020 рік 

На семінарі він розповів про ефективність роботи проєкту у Дніпропетровському регіоні.

«Враховуючи позитивний досвід Дніпропетровщини, проєкт вже запроваджено у більшості областей України, в планах – його розширення по всій Україні», – зазначив Олександр Фацевич.

«Основна мета тренінгу – навчити керівників, як організувати роботу поліцейських офіцерів громади, які незабаром прийдуть працювати до них в громади, дати навички якісного управління», – розповів начальник управління дільничних офіцерів поліції Нацполіції України Сергій Альошкін.

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» вперше стартував та успішно діє в Дніпропетровській області. Його метою є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

4 грудня керівники підрозділів превенції з інших областей України відвідали об’єднані територіальні громади Павлоградського району та особисто познайомилися з роботою поліцейських офіцерів громади. 

636

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.