Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Поліцейські офіцери Богданівської громади провели заходи виховного характеру з дітьми та підлітками

18.12.2019 11:49:00

Також спільно с отцем Олександром Новоруської церкви для учнів Новорускої філії було проведено заняття на тему: «Не допущення проявів порушення громадського порядку, духовний розвиток особистості».

Ризикована і протиправна поведінка дітей та підлітків – проблема, з якою стикалися в усі часи всі суспільства. З досвіду відомо: краще попередити розвиток певної проблеми, ніж мати справу із її наслідками.

Поліцейські офіцери Богданівської громади значну увагу приділяють просвітницько-профілактичній діяльності, що спрямована саме на попередження негативних явищ через формування у дітей та підлітків знань, умінь та навичок, які сприяють відповідальній, адаптивній, безпечній поведінці.

Про це повідомила прес-служба Богданівської об'єднаної територіальної громади на своїй сторінці в Фейсбуці.

Так, 13 грудня поліцейськими були проведені заняття в 1-4 класах Богданівської ОЗШ 1-3 ст. на тему: «Правосвідомість, громадська позиція та особливості відповідальності за порушення законодавства малолітніми та неповнолітніми особами».

Спільно с отцем Олександром Новоруської церкви для учнів Новорускої філії 1-2 ст. було проведено заняття на тему: «Не допущення проявів порушення громадського порядку, духовний розвиток особистості».

Також були проведені заходи виховного характеру з учнями 7 класу Новодачинської ЗШ 1-3 ст.

530

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.