Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


За втручання прокуратури громаді буде повернуто приміщення вартістю 11 млн грн

15.01.2020 15:57:29

Його здали в оренду по 19,59 грн за 1 кв.м, але орендатор жодного разу не заплатив.

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави до благодійної організації про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості з орендної плати та повернення громаді нежитлового приміщення.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як йдеться, у вересні 2018 року Дніпровською міською радою передано в оренду благодійній організації комунальне нерухоме майно – нежитлове приміщення площею понад 244 кв.м вартістю 11 млн грн. Проте з моменту укладання договору орендар жодного разу не сплатив орендну плату.

Наразі за втручання прокуратури вказаний договір оренди розірвано, благодійна організація змушена повернути майно територіальній громаді міста та сплатити борг з орендної плати.

Як з’ясували «Лица», йдеться про договір оренди № 622-ДРА/18 від 21.09.2018, укладений між Департаментом по роботі з активами Дніпровської міської ради та Благодійною організацією (БО) «Благодійний фонд «Українсько-Єврейський общинний центр «Шатер Авраама» (вул. Шолом-Алейхема, 4, м. Дніпро, 49044, код 41383691).

«Центр орієнтований на роботу з негалахічними євреями та представниками різних етнокофессіональних груп», – йдеться на сайті Єврейської громади Дніпра.

Орендна плата, яка була встановлена БО за оренду напівпідвального поверху 5-поверхового будинку по вул. Козака Мамая, 20 – 19,59 грн за 1 кв.м, про оплату комунальних послуг – не повідомляється.

Центр «Шатер Авраама» жодного разу не сплатив орендної плати.

Про це йдеться у рішенні Господарського суду Дніпропетровської області по справі № 904/3995/19, яке вступило в законну силу. Суд вирішив:

* розірвати договір оренди № 622-ДРА/18, зобов’язавши благодійну організацію повернути приміщення балансоутримувачу – КП «Жилсервіс-2» Дніпровської міської ради,

* стягнути з БО на користь Департаменту по роботі з активами Дніпровської міськради заборгованість з орендної плати у розмірі 37.253,02 грн та 4.388,73 грн пені,

* стягнути з БО на користь прокуратури Дніпропетровської області сплачений судовий збір, сума якого не повідомляється.

569

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.