Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Инфраструктура


До 2 березня приймаються заявки від ОСББ Дніпропетровщини

31.01.2020 10:57:27

Облрада співфінансує проекти з енергоефективності та енергозбереження.

До 2 березня приймаються заявки на співфінансування проектів енергоефективності та енергозбереження для житлових об’єднань. На це з обласного бюджету виділено 1 млн грн. Кожен проект ОСББ може отримати до 50 тисяч гривень співфінансування від його вартості.

Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської ОДА.

У минулому році заявки подали учасники з 10 населених пунктів. Всього було подано 88 заявок, з яких визначено 44 переможці з міста Дніпро, м. Кривий Ріг, міст Нікополь, Новомосковськ, Підгороднє та Синельникове, а також з смт. Петриківка.

Найбільш затребувані напрямки стосуються зовнішнього енергозбереження та утеплення багатоквартирних будинків, тобто саме тих речей, що у поганому стані дістались у спадщину з часів Радянського Союзу. З обласного бюджету у 2019 році за результатами конкурсу надали співфінансування: з ремонту чи заміни вікон та дверей – 16-ти проектам, ремонту міжпанельних швів – 7 проектам, заміни та утеплення труб – 7 проектам, ремонту електричних мереж – 6 проектам, утеплення стін, ремонту фундаменту – 5 проектам, ремонту покрівлі – 2 проектам.

 

Інфографіка – облради

 

Положення та інструкція з написання проектів – за цим посиланням.

Для подання заявок на конкурс звертайтеся за адресою: пр. Поля 2, 1 поверх, кімната 132. Довідки за телефоном 740-75-19.

838

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.