Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать


Чому рахунки за доставку газу виставляють при нульовому споживанні?

03.02.2020 16:50:42

Спеціалісти АТ "Дніпрогаз" пояснили, чому дніпрянам виставляють рахунки за доставку газу при нульовому споживанні.

Рахунки з платою за доставку газу отримують всі клієнти АТ «Дніпрогаз», яким надано технічну можливість в будь-який час використовувати газ для своїх потреб. Якщо домоволодіння підключене до газопроводу – мешканці мають можливість використовувати газ. Цілодобове забезпечення такої можливості для всіх клієнтів є обов'язком оператора ГРМ і фінансується за його рахунок: відповідно до умов договору на розподіл (доставку) газу.

Оператор ГРМ несе витрати на підтримку для клієнтів технічної можливості в будь-який час використовувати блакитне паливо (незалежно від того, користується клієнт газом чи ні). Тому рахунки з платою за доставку газу формують незалежно від поточних обсягів його споживання: при нульовому споживанні газу плату розраховують, виходячи з планових обсягів споживання, як це передбачено вимогами додатку 1 Кодексу ГРМ.

Нагадаємо, що згідно рішення НКРЕКП з січня 2020 року споживачі газу будуть по-новому оплачувати за доставку газу. Тепер доставка газу вилучена із рахунків за газ. Тому всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. 

Як розрахувати та сплатити вартість послуг доставки газу у Дніпрі - читайте тут.

406

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.